Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként másokat is megviselt...

Nőként másokat is megviselt az idei nyár?

Figyelt kérdés

Sajnos kegyetlenül rosszul viseltem. Eleve fejfájós vagyok, de ez a hőség csak rátett egy lapáttal. Szerintem nehéz volt egeszségesen tartanom az élelmiszereim, emiatt több emésztőrendszeri fertőzésem is volt, pedig én nagyon próbáltam figyelni, heti 1 alkalomnál többször nem ettem olyan helyen, amit nem én főztem (leszámítva a peksütiket, de ki tudja mi volt azokban is...).


Menstruációs ciklusból 2 hét katasztrófa. :( a PMS tüneteim is sokkal rosszabbak voltak, rengeteget szédültem, levert a víz.


Most is ez van, 2 napja rendszeresen lever a víz. Olyan kínos. :( van, hogy 6 liter vizet megiszom naponta.


Egy baràtnőm szerint nem meglepő ennyi izzadás, meg vizelet meg ivás, de inkább beutalná magát a helyemben megnézetni a vesém.


Fél éve voltam vér-vizelet vizsgálaton, koleszterinem van meg vashiányos vérszegénységem, de mas nem.



szept. 1. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Igen ez az alacsony vérnyomásos dolog nálam is játszik télen is meg tulajdonképp minden évszakban. :D

Általában 95-97/70, akkor azért vagyok rosszul mert túl alacsony pedig mindig is ennyi volt, ha éppen 107/70-80 akkor meg azért mert magamhoz képest magasabb. Nem is értem mi van már. :’D Mint egy öregasszony pedig 25 vagyok basszus.

szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

A hideg az általában felviszi a vérnyomást, a pulzust viszont csökkenti.

A meleg az fordítva, bár ez sem törvényszerű mert a nagy meleg komoly stresszor és mindenki másképp reagál rá. Egy alapból egészségtelen vagy stresszes embernél komoly rizikófaktor.

szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én is 100/65-70-nel élek, a 113 nekem már magasnak érződik, olyankor irtó feszült vagyok. Legutóbbi menzeszkor leesett valami 59-re a pulzusom amikor úgy éreztem le kell dőlnöm, mert kiájulok. Amúgy 62 szokott lenni a pulzusom. Kamaszként pont az volt, hogy 90/60 volt a vérnyomásom ilyen 80 körüli pulzussal és ezt mindig meg is jegyezte a védőnő, de hát ki nem izgul súlyméréskor. XD


Nem dohányzom, alkoholt is kb. Heti 1x fogyasztok. 10 kilót fogynom kéne. :(

De elég sokat sétálok, kifejezetten szeretem, néha előveszem a szobabiciklit. Igyekszem valami aktívabb mozgást beépíteni de a nyári hőségben ehhez is nehezen fűlik az ember foga...:/


Legalább lassan jön az ősz végre. ^^

szept. 2. 00:04
 14/16 anonim válasza:
0%
Kedves Kérdező, hány éveske vagy? Engem is megvisel, igen. Írj rám, ha gondolod.
szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Biztosan nem írnék olyan valakinek, aki szerint oké megkérdezni, hogy "hány éveske" vagy. :) Ez olyan, mint amikor az orvos "leanyukázza" a gyerek szülőjét. Akármennyire "evidencia" ez a szerep, neki van neve, és az nem az hogy "anyuka".
szept. 2. 13:01
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

Ezen a "hány éveskén" nekem is kikerekedett a szemem.

Ezt most miért kellett?

szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!