Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat törlőkendő fertőzést,...

Okozhat törlőkendő fertőzést, ph eltolódást?

Figyelt kérdés
Nemrég tértem át arra a megoldásra, miszerint a reggeli szex után nem zuhanyozni megyek el, hanem nedves törlőkendővel megtörlöm magam. Főleg akkor fontos ez, hogyha a párom bennem megy el, mert akkor csurog ugye ki minden... a wc papír dörzsöl, ezért váltottam nedves törlőkendőre. Nagyjából 1 hónapja használom ezt, az irritáció egész jól elmúlt. Viszont! A folyásom illata enyhén változott. Nem rossz illatú, de a korábbi frisshez képest rosszabb, kevésbé "étvágygerjesztő". Ez az 1 hónap már pont annyira távoli, hogy ne tudjam ráfogni, hogy ezért változott, de pont annyira közeli, hogy ne tudjam azt mondani, hogy az egyébként semmiben sem változott egyik szokàsom okozza... igazából párom nem zavarja, csak engem :D mert akkor is érzem ezt az állott szagot, ha pisilni megyek és a bugyim kicsit folyásos.

júl. 2. 00:34
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neked ez így ha jobb, akkor jó. Mondjuk én inkább a fürdére szavazok szex után.
júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!