Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, be mehetek így...

Felfáztam, be mehetek így tóba fürdeni?

Figyelt kérdés

Néhány napja felfáztam, szedek rá tőzegáfonyát néha kicsit jobb.

Pont nyaralni vagyunk így majd nyaralás után tudok menni orvoshoz.

Egy tó mellett nyaralunk és végre olyan idő lett, hogy be tudunk ma menni. Azonban félek, hogy esetleg ártok vele magamnak ha így megyek be.... Mit gondoltok?



jún. 18. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

A felfázásnak semmi köze a hideghez. Attól van, hogy felment valami a hólyagodba lenntrõl, illetve hogy nem iszol elég vizet.


Bár magától egy tavi fürdéstõl alapból csak úgy nem kapsz UTIt, de a tóban is jó sok a dzsuva, szóval a legyengült rendszernek biztos nem kell az, hogy valami új bacillust adj a jelenlegi problémához.


Vegyél 2-3 liter vizet, és szép fokoztosan idd meg. Ez majd átmossa. Fájdalmas lesz, mert mindent akarsz csak pisilni nem, de ezzel kiöblíted.


A másik meg az, hogy vigyél saját WC papírt, és moss kezet pisilés előtt.

Illetve szex (maszti is) után menj el pisilni mindig, akkor is, ha nem mentél el. Ez kipucolja ezt a csatornát, és nehezebben kapsz el ilyen UTI-t.

jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ja és tőzegáfonyát inni is lehet, az is jó. Ha valami vendéglátós hely tart vodkához, azt az áfonya levet magában igyad.
jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Inkább ne.
jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
49%
Szerintem is hagyd ki a fürdőzést.
jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!