Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Nektek változik a...

Csajok! Nektek változik a ciklusotok, menstruációtok nyáron, hőségben?

Figyelt kérdés

Lehet a stressz is benne van, mert rendezvényre mentem és eléggé ráfeszültem, 3 nappal korábban jött meg, kicsit erősebb is volt, mint szokott, 4. nap nekem már csak folt szokott lenni, most egy kicsit több volt..de már tavaly és azelőtt is észrevettem hogy nyáron picit más.


Nektek mennyire befolyásolja a stressz, front stb a ciklusotok?



jún. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy késni fog, vagy előbb jön meg. Pont a nyaralás első napján kéne megjönnie. Amúgy nem szokott késni soha.
jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

életem legrosszabb menstruációs élményei ehhez köthetőek, mármint a nyárhoz

egész kicsi voltam, 13 éves amikor egy 24 órás nyári buszos útra mentünk a családdal.. akkor jött meg. át Albánián. Képzelhetitek.. nagyon erős volt, még az ülést is összevéreztem (nem kicsit)


másik, már 10 évvel később, a reptéren. én hülye elfelejtettem tampont betenni. az egész farmerem a térdemig véres volt, mikor észrevettem

szerencsére sötétkék volt, így nem látszott annyira



sokkal erősebb nekem nyáron és tovább tart

jún. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Ugyanúgy jön meg 5-6 nap eltéréssel, nagyjából azonos mennyiségű, néha jobban fáj, néha kevésbé.


Kettes, ha ilyen jó a fantáziád, regényt írj.

jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem minden ugyanolyan. Néha év közben is megcsúszik egy kicsit. Nyáron is csak annyira
jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden évben, mindig csak a tényleg melegebb hónapokban. Ahogy jön az igazi ősz és hidegebb van visszaáll. Amúgy nyáron általában kicsit hosszabb a ciklusom.
jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hirtelen felmelegedéskor nekem is, és édesanyámnak is mindig késik. Máskor soha. Pl ilyenkor jobban viselem, de egész héten görcsöl enyhén. Máskor csak első vagy első 2 nap.
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!