Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként másokat is megviselt...

Nőként másokat is megviselt az idei nyár?

Figyelt kérdés

Sajnos kegyetlenül rosszul viseltem. Eleve fejfájós vagyok, de ez a hőség csak rátett egy lapáttal. Szerintem nehéz volt egeszségesen tartanom az élelmiszereim, emiatt több emésztőrendszeri fertőzésem is volt, pedig én nagyon próbáltam figyelni, heti 1 alkalomnál többször nem ettem olyan helyen, amit nem én főztem (leszámítva a peksütiket, de ki tudja mi volt azokban is...).


Menstruációs ciklusból 2 hét katasztrófa. :( a PMS tüneteim is sokkal rosszabbak voltak, rengeteget szédültem, levert a víz.


Most is ez van, 2 napja rendszeresen lever a víz. Olyan kínos. :( van, hogy 6 liter vizet megiszom naponta.


Egy baràtnőm szerint nem meglepő ennyi izzadás, meg vizelet meg ivás, de inkább beutalná magát a helyemben megnézetni a vesém.


Fél éve voltam vér-vizelet vizsgálaton, koleszterinem van meg vashiányos vérszegénységem, de mas nem.



szept. 1. 21:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet tőbb sót kéne bevinnem. Nem szeretem a sós ételeket.
szept. 1. 21:05
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Abszolút nem visel meg, élvezem. Minél forróbb, annál jobb. Nem poénkodom, nekem a nyár ott kezdődik, hogy 40 fok árnyékban.


Na de nem vagyunk egyformák. Én meg télen fogok szenvedni, amikor meg a többség élvezni fogja a hideget meg a havat, én akkor fogok dühöngeni, hogy pusztuljon már végre, és jöjjön a nyár.

szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem nincs semmi bajom, pedig nem szeretem a meleget.


De te sürgősen keress fel egy orvost, ez nem a melegtől van

szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést 3-as. :(
szept. 1. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Amit megiszol azt ki is izzadod, tehát jobban izzadsz, én ezt figyeltem meg magamon.

Egy-két pohár víz megivása után rögtön ki is csapódok.

szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Ilyet jó ha megiszol 1-2 hetente ebben a nagy melegben.


Elektrolit pótló ital (sportital)


*dehidratáció, ásványi anyag vesztés és hőkimerülés ellen


• 0,5 liter víz

• fél citrom leve

• 1-2 evőkanál méz

• 1 mokkáskanál himalája/tengeri só


Édes-sós limonádé.

szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Én ugyan így vagyok kérdező ahogy Te leírod. A PMS tünetek is százszorta rosszabbak és már mensi előtt 2 héttel elkezdődnek holott csak előtte 5 nappal szokott.

Sokszor van a fejemben ilyen szédülés vagy nem is konkrét szédülés hanem inkább bizonytalanság érzés szerű.

1 hónappal ezelőtt ment a hasam 3 napig, az elmúlt, ma reggel megint hasmenésem volt meg nagyon rossz a gyomrom is.

Katasztrófa. Már kezdtem azt gondolni nekem van valami bajom. De aztán az anyukám testvére pedikűrös és mondta valamelyik nap, hogy nem tudja mi van, de a fiatalok is annyit panaszkodnak emésztési problémákra, szédülésre, gyengeség érzésre stb. mostanság..

Csak nem vagyunk ennyien halálos betegek…

szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es én sem tartanám reálisnak, hogy ennyien legyünk betegek??? :O
szept. 1. 22:19
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát ja. Nem tudom mi lehet ez én sem… De jó lenne ha helyre jönnénk már ebből.

Olyan mintha valami szorongás vagy állandóan alacsony vércukor lenne amúgy esküszöm.

szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9 totál ugyanezt élem át én is! Pedig én téli depis vagyok inkább; a januárom mindig egy katasztrófa. Akkor meg a hideg miatt van alacsony vérnyomásom, reggel 6-kor nem tudok elindulni kávé nélkül a buszra dolgozni. Pedig ébredés után 1 óráig nem kéne kávézni a magas kortizol miatt. Amióta korán kelek, híztam is...


A szorongás mondjuk simán lehet attól h besokallt már a szervezetünk a sok alkalmazkodástól, elképesztően bonyolult hormonális reakció a stresszválasz és a krónikus a legrosszabb mert kevesebb a latványos jele, mint az akutnak (szívdobogás, félelem, extrém izzadás, nyugtalanság), egy krónikusnál ez kevésbé jellemző, mégis felemészt...

szept. 1. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!