Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,milyen az amikor...

Lányok,milyen az amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Érdekelt mindig hogy ilyenkor csöpög belőletek vagy lassan folyik vagy hogyan történik ez? Érzitek miközben történik a dolog,ha igen milyen érzés?

jún. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
45%
32. Nő vagyok. Egy menzesznek nem szabadna fájnia. Menj hormon laborra és étkezz egészségesen, plusz sportolj...
júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek máshogy fáj. És az a normális ha menstruáció közbe fáj a hasad, ha nem fájna akkor lenne gond
júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
45%

34. Nem, ez nem normális. De semmi baj, neked kár is lenne segíteni. Te úgy sem akarsz jobban lenni... :)


Nekem PCOS-em volt, de már nincs cisztám sem és a menzesz sem fáj. De érdekes.. 🤨🥹

júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretnék kotekedni de a legtöbb nőnek fáj a hasa mikor megvan, te még nem hallottál menstruációs görcsökről?
júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
45%

36. Nekem is fájt, amíg nem kezdtem el magam rendbe tenni hormonalisan, amit egyik orvos sem akart.


Internet a barátod, olvass. 😁😒

júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek asszonyok! :D
júl. 11. 09:13
 37/50 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem Édesanyádtól kérdezed meg, hogy milyen érzés menstruálni?
júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

#39

Mert ez számomra nem szülő-gyerek téma. De gondolom a magad módján anyázni próbálsz.. miért is?

júl. 11. 20:49
 39/50 anonim ***** válasza:
42%
A felvilágosítás része, nem tabu. Üldözési mániád meg ne legyen, káros!
júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy ez a felvilágosítás része? És kösz az aggódást,nincs üldözési mániám!
júl. 11. 23:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!