Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,milyen az amikor...

Lányok,milyen az amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Érdekelt mindig hogy ilyenkor csöpög belőletek vagy lassan folyik vagy hogyan történik ez? Érzitek miközben történik a dolog,ha igen milyen érzés?

jún. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
26%
jó, te a kéjnedvesedésre gondolsz. Az igaz, de az még nem teljesen felizgulás, csak az eleje.
júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tök mindegy, ki mire veri ki vagy mire nem. Lehet, hogy aki csak olvasgat, azt tényleg érdekli, mit élünk át ilyenkor.
júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

#16

Mert szerinted arra verem hogy elképzelem hogy folyik a vér a pinádból.. és még én vagyok az aberrált

júl. 1. 22:24
 14/50 A kérdező kommentje:

17

Nem tudnám igazán megmondani miért érdekel,egyszerűen nem tudtam elképzelni hogy pontosan hogyan zajlik ez.

júl. 1. 22:25
 15/50 anonim ***** válasza:
70%

Nem az a legrosszabb ha vèrzel, bár az sem kellemes. Mindenkinek más, de az én helyzetem: menstruáció előtt két nappal fáj a fejem, szédülök és hányok (ez menstruáció alatt is tart) Eszméletlenül fáj a hasam amin a gyógyszer sem segít. A mentális állapotom se a legjobb. Nagyon érzékeny vagyok olyankor, bármin elkezdek sírni, és nagyon könnyen felidegesítenek.

Ja és miközben ezt írom, az ágyban fekszek 3 órája, és görcsölök

júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként elméletben nem kéne, hogy extrém kísérő tünetekkel járjon a dolog, mint a 17-es válaszoló esetében. Nőgyógyásznál nem tudom, járt-e ezzel, de SZTK-ban többnyire leszarják az embert, max. felírnak neki egy fogamzásgátlót, szóval ha rossz tapasztalata van, azt megértem. Görcsölni én is szoktam olyan 2-3 napig, de fájdalomcsillapítóval tudok segíteni rajta, illetve kicsit tompább vagyok, de számomra fizikai munka mellett is kibírható.

4-es voltam.

júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
53%

Jó érzés



És erős szexuális vágy van ilyenkor , főleg mensi előtt 2 nappal

júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó! Ez neked jó érzés????
júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

#20

Csak trollkodik

júl. 2. 21:09
 20/50 anonim ***** válasza:
65%
nekem erős a menzeszem, kényelmetlen a betét, első 3 napban fájni szokott eléggé a pocim de gyógyszert nem veszek be. hősiesen bírom a gyűrődést. ezzel együtt is szeretek nő lenni.
júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!