Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan küzdjem le a nőgyógyász...

Hogyan küzdjem le a nőgyógyászati vizsgalattól való félelmem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kedden kell mennem a nőgyógyászatra mert hüvelygyulladásom,fertőzésem van. Voltam már máskor is de egyszerűen mindig annyira rettegek főleg most hogy fájdalmaim vannak. Hogyan küzdjem ezt le? Már ott tartok hogy lemondom az időpontot. De ugye panaszaim vannak. Mindig ha mennem kell olyan ideges vagyok hogy alig tudnak megvizsgálni mert feszítem magam és remeg a combom. Minden alkalommal fáj ha vizsgálnak. Mit tegyek? Tudom hogy muszáj most elmennem de nagyon félek,nem tudom összeszedni magam. Már ma elkezdődött a gyomorideg,hasmenés miatta. 30 éves vagyok.

jún. 9. 15:11
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
A 29-esnek üzenem hogy nem tudom milyen nőgyógyászos perverzről irogatsz. Ezek szerint akkor erre az oldalra már nem is lehet nőgyógyászati kérdést kiírni mert mindenkihez odairod hogy biztos a nőgyógyászos perverz. Csatoljam a beutalómat neked privátban te idióta?
jún. 10. 18:13
 32/40 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod hogy a teljes önrészt ki kell e fizetni ilyen esetben? 385 euró az önrészem. És azt ott kell a helyszínen holnap? Vagy a biztosítóm fogja kiszámlázni? Igen,az asszisztensnél csak egy sima ágyra kellett feküdnöm. De annyira fájt hogy teljesen elment a kedvem az egésztől és azért is adta a beutalót hogy vizsgáljanak ki.
jún. 10. 18:17
 33/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de tényleg nagyon idegesítő hogy valaki az összes nőgyógyászati kérdéshez odairogatja ezt a nőgyógyászos perverzt. Ide már kérdést sem lehet kiírni ezek szerint.
jún. 10. 18:29
 34/40 anonim ***** válasza:
Valahol az adott klinika honlapján elvileg szerepel, mi a büntetés összege, ha nem időben mondod le. Ha csak felbehagyod a vizsgálatot, akkor egészen biztosan a teljes összeget ki fogják számlázni. Nem, te soha nem fizetsz a helyszínen. A biztosítónak szamlaznak, ő küldi neked tovább. Hogy ennek mekkora az összege, azt nem tudom, de arra készülj, hogy minden szakorvosi vizsgálatot te fizetsz, amíg összesen el nem éri a 385 eurót. Onnantól a többit a biztosítód fizeti. A nőgyógyászati székben menni fog a vizsgálat. Nyugodtan lélegezz majd, gondolj arra, hogy pár perc és kész. Nyilván nem kellemes, én is utálom, de ki lehet bírni. Főleg ha muszáj, mert xarul van az ember. Majd szorítok neked.
jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy szorítassz nekem. Reggel 9-re kell mennem. Megpróbálom összeszedni magam. :(( Egyébként Amszterdamba kell mennem. Hát nagyon félek. Bárcsak eljönnél velem. De biztos dolgozol és lehet hogy nem is a közelben vagy. :((
jún. 10. 19:33
 36/40 anonim ***** válasza:
52%
Hát persze, mert valami eprverz pali minden héten kiirogatja, hogy hogy zajlik egy ilyen vizsgálat XD Mindig ugyan arra a kaptafára. Mintha nem derülne ki 2 perc google keresés után.... Azért nem, mert olyan sztorikra vadászik, hogy kit hogyan ujjaztak meg szüzen végbélen keresztül xDD
jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam ki hogy hogy zajlik. Azt kérdeztem hogy hogyan győzzem le a vizsgálattól való rettegést.
jún. 10. 20:41
 38/40 A kérdező kommentje:
Végeztem. Túl vagyok rajta. Hát ez életem legkellemesebb nőgyógyászati vizsgálata volt. Hihetetlen hogy ez miatt féltem. Ilyen remek ellátásban még sosem volt részem pedig otthon magán klinikára járok. Kellemes csalódás volt. Azóta is nevetek hogy milyen másabb itt minden mint otthon. És én mennyire aggódtam. :D
jún. 11. 11:25
 39/40 anonim ***** válasza:
Örülök hogy pozitív tapasztalattal gazdagodtál. :)
jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm. :)
jún. 11. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!