Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan küzdjem le a nőgyógyász...

Hogyan küzdjem le a nőgyógyászati vizsgalattól való félelmem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kedden kell mennem a nőgyógyászatra mert hüvelygyulladásom,fertőzésem van. Voltam már máskor is de egyszerűen mindig annyira rettegek főleg most hogy fájdalmaim vannak. Hogyan küzdjem ezt le? Már ott tartok hogy lemondom az időpontot. De ugye panaszaim vannak. Mindig ha mennem kell olyan ideges vagyok hogy alig tudnak megvizsgálni mert feszítem magam és remeg a combom. Minden alkalommal fáj ha vizsgálnak. Mit tegyek? Tudom hogy muszáj most elmennem de nagyon félek,nem tudom összeszedni magam. Már ma elkezdődött a gyomorideg,hasmenés miatta. 30 éves vagyok.

jún. 9. 15:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Engem vizsgált meg nő, kétszer. Soha többé, kösz.


Egyetlen férfi sem nyúlt hozzám olyan "durván", mint az a két női nőgyógyász.

jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Még mindig érdekelne miért pontozok le. De komolyan. Mi nem hasznos a valaszomban? 20. voltam
jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nekem hasznos a válaszod mert az jó hogy írod hogy itt végig mondani fogják hogy mit csinálnak stb. Otthon a kommunikációt hiányolom pedig magánba járok évek óta. Szerinted ha a fertőzést egy baktérium okozza de még nincs meg hogy melyik akkor fogok holnap antibiotikumot kapni? Vagy tovább fog küldeni nemibeteg gondozóba? Egyáltalán van nemibeteg gondozó Hollandiában? Mert eddig csak fizetősben találtam itt ilyet a neten.
jún. 10. 14:09
 24/40 A kérdező kommentje:
21. Engem most fog először nő vizsgálni de eddig én is csak negatív dolgokat olvastam erről.
jún. 10. 14:10
 25/40 anonim ***** válasza:
Engem vizsgált nő is, Magyarországon is és itt Hollandiában is. Pont ugyanolyan, mint a férfi, semmi negatívat nem tudnék mondani róla. Itt amúgy sokkal több a női nőgyógyász, a muszlim lakosok miatt.
jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom nemi beteg gondozó van e, bőrgyógyász igen, ő foglalkozik némi betegségekkel pont úgy, mint ahogy Magyarországon is. Ha baktérium és igazolt is, akkor írni fognak fel rá antibiotikumot. Nem tudom hol találtál fizetős egészségügyi ellátást amúgy, nem tudok róla hogy itt lenne bármiféle maganorvosi ellátás, mind a biztositokkal van kapcsolatban
jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
A Oneday Clinic-nél lehet SOA tesztet fizetősbe kérni,én úgy néztem a neten. De türelmesek voltak itt? Azt nem tudod hogy az a kacsa van e itt kisebb méretben is? Mert múltkor a háziorvos asszisztense ugye megpróbálta belém erőltetni a nagy méretet és annyira fájt hogy nem bírtam ki,nem tudtak megvizsgálni. Ha holnap meglátom hogy megint akkorát vesznek elő akkor én eljovok onnan...
jún. 10. 16:37
 28/40 A kérdező kommentje:
Otthon mindig kérni szoktam hogy ha lehet akkor a legkisebb méretűvel vizsgáljanak. Pláne gyulladásom is van.
jún. 10. 16:38
 29/40 anonim ***** válasza:
36%
Azért pontoznak le mert nem veszitek észre hogy ez megint a nőgyógyászos perverz
jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
57%

A háziorvos asszisztense nyilván nem nőgyógyászati vizsgáló székben vizsgált meg. Abban a testhelyzetben könnyebben fog menni. Nem tudom milyen méretű kacsák vannak. Igen, itt mindenki türelmes.

Ezt az eljovok onnan hozzaallast felejtsd el. Egyrészt bunkóság a személyzettel szemben, másrészt akkor is kifizettetik veled az önrészt.

Az adott klinika tesztjei vizelet tesztek tobbynire

jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!