Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen velem Anyu? :S

Miért ilyen velem Anyu? :S

Figyelt kérdés
14 leszek nemsokára,és nagyon fájt a hasam,régóta,de nem szóltam Anyunak. Aztán már úgy fájt,hogy szóltam neki,és tegnap elmentünk az orvoshoz. Az orvos kétfajta gyógyszert írt,és azt mondta,hogy jobb lenne nőgyógyásszal megvizsgáltatni. Anya erről hallani se akar,szerinte túlreagálom hogy fáj,úgyis elmúlik a gyógyszertől. Meg be akarta mesélni,hogy a mensi miatt fáj. Több mint egy hónapja mensi miatt fáj??? Ja persze...Meg leordibálta a fejem,hogy jódolgomban már nem tudok mit kezdeni magammal,ezért szólok neki mindig,hogy menjünk már mert fáj a hasam. Úgy csinál,mintha valami rossz dolgot követtem volna el. Lehet hogy neki kényes ez a téma,de én akkor is el akarok menni,mert nem akarok meddő lenni. Ezt is mondtam neki,erre meg szerinte bogarat ültetett valaki a fülembe. Hajthatatlan...Mit tegyek?:S
2010. okt. 19. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyukád arról még nem hallott, hogy egy 14 éves, sőt fiatalabb lánynak is lehet nőgyógyászati problémája? De ha valami bajod lesz, ő lesz a felelős. Nem tudom miért játszik az egészségeddel...
2010. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most nem anyukát kell köpködni, hanem megértetni a kérdezővel hogy fogja magát és menjen el szépen egyedül egy vizsgálatra
2010. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Eljön.;)

Azt szeretném még kérdezni,hogy nem baj,ha nem gyermeknőgyógyászhoz megyünk? Elég ha csak simán nőgyógyászatra?

2010. okt. 19. 16:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! gyereknőgyogyádszatra kell elmenni te még oda tartozol 17éves korodig felnőtt nőgyogyászatnál nem fognak veled foglalkozni.Remélem hogy , semmi bajod nem lesz!
2010. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Pontosan ez történt mikor elmentünk. Elküldtek,hogy nekem inkább Gyermeknőgyógyászatra kéne menni. Köszönöm a választ.:)
2010. okt. 24. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!