Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet velem ilyen...

Hogyan lehet velem ilyen anyu? Akkor minek adta oda azt a SIM kártyát?

Figyelt kérdés

Szóval anyu 1 hete odaadta az Ő T-mobilos SIM kártyáját, azt mondta hogy szól minden munkatársának, meg mindenkinek, hogy új száma lett.. Jó, gondoltam 1 hét alatt csak szól nekik.. A hét 5 napján csak tudott a munkatársainak is szólni, akikkel egy részlegen dolgozik, hogy más száma lett, és megadja nekik az újjat..



Na de ma betelt a pohár akárhányszor kapok a barátaimtól SMS-t vagy hívást anyu fut vele, ki hívott, ki írt? És ami a legkiakasztóbb hogy Tesóimnak is viszi a telefonom hogy, olvasd már el lécci mit írt?

És nagyon elegem van abból hogy a barátnőm valamit ír és fut vele tesóimnak hogy olvassák el hogy mit írt!

Tudom hogy az anyám meg Ő vette a telefont, de ha egyszer kapok tőle egy telefont és megkapom bele az Ő Simkártyáját akkor mit futkozik vele, mint pók a falon??????

Az enyémet már nem lehetett aktíválni mert lejárt az aktíválási ideje..

Így a régi telefonom lett az ővé..

de egy hét alatt annak a telefonnak nem adta meg a számát a munkatársainak :-O


2011. jún. 26. 19:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
és folyamatosan azzal zsarol hogy akkor vissza veszi a SIm kártyát
2011. jún. 26. 19:56
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
szerintem add neki vissza, mert ennek sosem lesz vége :(
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor menj be egy szolgáltatóhoz és kb 1500 ft-ért kapsz egy csillivilli, vadiúj SIM kártyát.
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
1000-1500 ft-ért lehet venni új sim kártyát,ha van rá lehetőséged akkor vegyél
2011. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tuti nincs.. Meg nem az zavar hogy a hívásokat nézi, hanem az hogy Tesóimnak fut vele, mert ha tőlem meg kérdezi hogy ki hívott, akkor mondom neki hogy ja Csak Edit volt az osztálytársam..
2011. jún. 26. 20:01
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
add vissza szépen neki és vegyél magadnak egy másikat.Igy sosem lessz magánéleted,anyukád mindenröl fog tudni.
2011. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezt már megbeszélted anyukáddal? Hogy megalázó az, hogy a magánügyeidbe beleturkál és kiteregeti a tesódnak? Inkább veygél egy új SIM-kártyát sztem (már ha van rá pénzed, persze), és akkor nincs még jogalapja sem rá, hogy kivegye a kezedből. De akkor is, amikor megkapod az új kártyát, a régit nyomd a kezébe, hogy világos legyen neki, hogy az már a tiéd.
2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy azért tesóimmal nézetetti meg, mert Ő nem tudja hogyan kell feloldani a zárat az érintős telefonokon
2011. jún. 26. 20:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is csak attól félek, hogyha majd lesz barátom, akkor ha pl: Küld nekem egy sms-t és a tesóimmal olvastatja fel? Az nem tartozna senkire sem rajtam kívűl.. 14 éves leszek szeptemberbe
2011. jún. 26. 20:08
 10/22 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj,de anyádnak fogalma sincs arról,hogy mi az a magánszféra(bunkó).

én is csak azt tudom javasolni,hogy vegyél magadnak újat.

de előtte kérdezz rá azért,hogy miért csinálja ezt...

egyébként csak a telefonnal csinálja ezt?(mondjuk nem nézi meg az emialjaid meg hasonlók?)

2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!