Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen velem Anyu? :S

Miért ilyen velem Anyu? :S

Figyelt kérdés
14 leszek nemsokára,és nagyon fájt a hasam,régóta,de nem szóltam Anyunak. Aztán már úgy fájt,hogy szóltam neki,és tegnap elmentünk az orvoshoz. Az orvos kétfajta gyógyszert írt,és azt mondta,hogy jobb lenne nőgyógyásszal megvizsgáltatni. Anya erről hallani se akar,szerinte túlreagálom hogy fáj,úgyis elmúlik a gyógyszertől. Meg be akarta mesélni,hogy a mensi miatt fáj. Több mint egy hónapja mensi miatt fáj??? Ja persze...Meg leordibálta a fejem,hogy jódolgomban már nem tudok mit kezdeni magammal,ezért szólok neki mindig,hogy menjünk már mert fáj a hasam. Úgy csinál,mintha valami rossz dolgot követtem volna el. Lehet hogy neki kényes ez a téma,de én akkor is el akarok menni,mert nem akarok meddő lenni. Ezt is mondtam neki,erre meg szerinte bogarat ültetett valaki a fülembe. Hajthatatlan...Mit tegyek?:S
2010. okt. 19. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egyszerű menj el egyedül a nőgyógyászhoz

Nagy vagy már miért kisérget anyukád?

2010. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem engedne el egyedül. Ha meg mégis elmennék egymagam,akkor lenne nemulass.
2010. okt. 19. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nincs nővéred, unokatesód, vagy esetleg nagynénid, akitől segítséget kérhetnél? Ha más nem, akkor a gyerekorvos, iskolaorvos. Jó lenne, ha lenne valaki, aki elkísér a gyereknőgyógyászatra, de ha végképp nincs senki, akkor elmehetsz egész nyugodtan egyedül is, vagy akár apukáddal is, ha vele jobb a kapcsolatod.


/Szomorú, hogy anyukád ilyen maradi és szemellenzős.../


26/N

2010. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.:S Apukámmal sajnos nem tudok elmenni,pedig ő biztos eljönne velem.
2010. okt. 19. 14:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem enged el? Akkor ne mond meg hova mész
2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Se anyukádnak, se apukádnak nem kell ott lennie! Simán mehetsz egyedül
2010. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd, inkább legyen egy cirkusz a családban /egyébként édesanyád szégellhetné magát, nem értem, hogy nő létére hogy lehet ilyen.../, minthogy komolyabb bajod alakuljon ki. A női nemi szervekben rengeteg a hibalehetőség, muszáj megnézetned, hogy segíteni tudjanak és megelőzzék a komolyabb bajt. Nem értem, hogy egy szülő hogy lehet ilyen, ez már szerintem kiskorú veszélyeztetése... :(
2010. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kislány, biztos elküldött a gyerekorvos ( anyukád füle hallatára) nőgyógyászhoz?

Anyukád lehet hogy nem tudja hogy a gyereknőgyógyász a nem szűz kislnyokat végbélen keresztül vizsgálja, vagyis nem tesz"kárt" benne

2010. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen nő, milyen anya az, akinek fontosabb a lánya "érintetlensége", mint a kislány egészsége és a későbbi termékenysége????


A gyereknőgyógyász csak akkor vizsgál, ha nagyon muszály, simán lehet, hogy elég a hasi ultrahang is. Ha kell is vizsgálat, akkor az megoldható a végbélen keresztül, illetve a hüvelyen keresztül is. A gyereknőgyógyászat fel van szerelve speciálisan kicsi eszközökkel, nem fognak kárt tenni a szűzhártyában, amúgy meg, ha kárt tesznek is, kit érdekel, itt most a kislány későbbi termékenységéről, és a jelenlegi egészségről van szó!

2010. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell azért túlreagálni. Egy hasfájás nem jelenti azt hogy meddő lesz. Anyukát is jó lenne hallani

És mondtam már 14 éves simán elmehet egyedül az orvoshoz. Már a gyerekorvoshoz se kéne anyukával kézenfogva mennie :S

2010. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!