Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól csináltam? Nem korai még?

Jól csináltam? Nem korai még?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és már régen kíváncsi voltam, hogy milyen lehet tampont használni, de anyukámnak nem mertem elmondani, mert féltem, hogy nem fog neki tetszeni az ötlet... Tegnap találtam itthon egy dozozzal, és kipróbáltam. Elég sokat küszködtem a felhelyezésével, de végülis valahogy sikerült. Azután alig éreztem, hogy ottvan.

Normális válaszokat!

Előre is köszi a válaszokat! :)


2010. aug. 26. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha éppen menstruálsz, akkor majdnem jól csináltad. Akkor tökéletes, ha egyáltalán nem érzed, hogy bent van. Legközelebb told egy kicsit még feljebb addig, amíg semmit sem érzel belőle.


Ha nem menstruálsz és csak úgy, próbaképpen bedugtál egy tampont, akkor butaság volt. A viszonylag száraz közegben felhorzsolhatja a hüvelyed hámrétegét, ahol aztán kényelmesen megtelepszenek a kórokozók. Csak mentruáció alatt próbálkozz a tamponnal.

2010. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát korai nem korai.. előbb utóbb úgyis el fogod kezdeni használni, akkor meg szerintem már édes mindegy hogy 13évesen vagy 15-16 évesen. A lényeg,hogy te olyan termét használj, amivel jól érzed magad a bőrödben,legyen az tampon vagy betét. Na és tudod, tiszta kéz, 3-4 óránként csere.. így nem lesz gond:)

Egyébként én is 13 évesen próbáltam ki,és én sem mertem elmondani.. aztán közöltem vele hogy tesi órán elég sz*r tud lenni kezenálláskor ha "ünnepelek".. felfogta:) de egyébként meg a te dolgod!:)

2010. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor használj tampont, ha menstruálsz!
2010. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, hogy akkor használjak amikor épp nem menstruálok...-.-"
2010. aug. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!