Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt még tesztet csináln...

Korai volt még tesztet csinálnom ha nov.13 -án voltam együtt a párommal és 25ös érzékenységű tesztel csináltam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem 13- án, hanem 20-án!
2009. dec. 14. 17:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai volt.Én még várnék 2 hetet az tuti.
2009. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hetet??? Az rengeteg idő... .-S
2009. dec. 14. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi november 28-án voltunk együtt, és a peteérésem dec.1-én lehetett. Már szombaton kimutatta egy 10-es erősségű teszt.

Mondjuk nekem tüneteim is voltak rendesen.

Mellfájdalom,undor bizonyos ételektől amiket egyébként imádok, hányás fáradékonyság.

Szóval szerintem egy 10- es erősségűvel tesztelhetsz, ha valóban a peteérés körül voltatok együtt.

Bár akkor szerintem már legalább 1 hete kimaradt a mensi, és akkor már bármilyen teszt kimutathatja.

2009. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelhetsz már nyugodtan, hiszen nov. 20-án voltatok együtt, onnan számolva kb. 14 nap múlva már mutatja a teszt, te pedig ezen az időn már jóval túl vagy. Az ovu környékén voltatok együtt? Mert ugye ez sem mellékes dolog baba ügyben?:-)
2009. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos az a baj, hogy a peteérést nem lehet követni, mert nagyon redszertelen a mensim (van hogy 1-2 hét, van hogy 1-2 hónap). Szóval erre nem tudok építeni... :-S

Tüneteim nekem is vannak - erős hüvelyi folyásom volt néhány napig, mellfeszülés.

Csak arra tudok hagyatkozni, hogy amikor terhes voltam a kislányommal, akkor volt ilyen folyásom, és mellfeszülésem a szoptatási időszak alatt, előtte sosem éreztem ilyesmit.

Amúgy Lily-vel teszteltem ma első vizeletből.

De arról is sok hír terjeng. Vajon nincs is babám?

2009. dec. 14. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
17:38-as vagyok. Látom a kérdésen, hogy korai volt-e úgy kérdezted? Ezek szerint már csináltál tesztet és az negatív lett. Mikor csináltad? Reggeli pisiből csináld, ha még nem jött meg azóta sem. Amíg nincs mensi, addig van remény:-)
2009. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hát ezt most már tényleg nem értem. A mai tesztnek mutatni kellett volna, ha baba van.
2009. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezért nem értem én sem... A Lily-re gondoltam, de valaki szidja, van aki meg dícséri.

Az előző terhességemnél a Lily 1 hónap és 1 nappal az utolsó mensim után mutatta ki... Az elvileg ma van...

2009. dec. 14. 17:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg, de a tüneteim elmúltak. Nem feszül a hasam, és a melleim sem. Nem értem...
2009. dec. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!