Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai volt még tesztet csináln...

Korai volt még tesztet csinálnom ha 3. -án voltam együtt a férjemmel és 25ös érzékenységű tesztel csináltam?

Figyelt kérdés
folyamatosan hányingerem van és pisilni is sokat járok szinte félóránként pedig nem vagyok felfázva és nem csíp ha pisilek!
2009. dec. 13. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nem szeretnélek elkeseríteni, de korai volt a teszt. A hányinger pedig végképp, inkább pszichés oka lehet, vagy valami más.

Pár nap türelem, aztán újra tesztelhetsz. Sok sikert!!! :)

2009. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 3-án voltál együtt a férjeddel, akkor a legkorábbi időpont, amikor teszteljetsz, 3+14= december 17-e, és akkor is 10-es érzékenységű teszttel, első pisiből.


Most még hiába tesztelgetszt, nincs benned elég HCG hormon, a tesztnek meg van egy alsó méréshatára: 25 mikrogramm/mililiter. Fogantatás után minimum két hétnek kell eltelnie, mire a vizeletben ennyire nő a HCG szintje, de gyakran még ennél is több időnek. Két héten belül tesztelni csak pénzkidobás és felesleges fejfájást okoz.

2009. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előttem levő írta. Kb. 14 nap az együttlét után, amikor is mutathat valamit a teszt. Az is fontos, hogy akkor volt-e az ovud.
2009. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!