Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az együtt...

Lehetséges, hogy az együtt lét után 7 nappal egy 10-es érzékenységű teszttel pozitívat teszteljek? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan...de gratula.azért menj minnél hamarabb dokihoz,h megnézze,tuti jó helyen van e...
2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Szóval elvileg lehetséges?Egyébként még semmi tünetem.
2010. szept. 29. 16:29
 3/74 anonim ***** válasza:
45%

Lehetséges ha:

-előbb volt ovud mint számítottad és a régebbi együttlétből sikerült

-rossz helyen tapadt meg és korábban kezdődik a HCG termelődés

-iker babák lesznek és így intenzívebb a hormontermelődés.

Két hét múlva mindenképpen menj el nőgyógyászhoz mert ha"normális"terhesség addigra már látni fogja ha viszont nincs jó helyen(ne így legyen!!!!)akkor nagyobb baj is lehet belőle!!!

Reméljük a legjobbakat és persze a legfontosabb,Gratulálok és jó egészséget,boldog babavárást kívánok!!!

2010. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő: szeptember 20-ra nem vártam, de ebben a ciklusban csak 2x voltam együtt a párommal.Szeptember 4-én és szeptember 21-én.Az első tesztet szeptember 25-én csináltam az teljesen negatív lett, pedig elvileg mutatnia kellett volna már valamit, ha a 4-ei együttlétből van a baba nem?A másodikat 27-én csináltam és az pedig pozitív lett.
2010. szept. 29. 16:44
 5/74 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg 7 nap telt el!!!

Nagyon szerencsés vagy ha a kettőből az egyik pont betalált!!!

Két hét múlva akkor is mindenképpen menj dokihoz ha minden rendben már tuti látja,ha gond van meg még mindíg időben lesz!!!

Még egyszer gratulálok!

2010. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Utolsó!Akkor szerinted is a 21-e a nyerő?Amúgy már hétfőn megyek dokihoz, mert volt már egy vetélésem a múlt hónapban.
2010. szept. 29. 16:53
 7/74 anonim ***** válasza:
Az előző nagyon jól leírta.Ha pozitív a teszted,akkor van hcg a szervezetedben,viszont hamar menj orvoshoz.
2010. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
Milyen teszt volt? Mert a medi lab már sokakat becsapott. Azért szorítok,hogy ne így legyen. Esetleg voltak ikrek a családotokban? Boldog babavárást! Esetleg tudsz képet feltölteni a tesztről?
2010. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
A teszt neve Amazon+ és 10-es érzékenységű és igen vannak ikrek a családban, nem is 1 pár!
2010. szept. 29. 17:00
 10/74 anonim ***** válasza:

Akkor Gratulálok!!!!!!

Vigyázz magatokra!


Boldog babavárást!!!!

2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!