Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az együtt...

Lehetséges, hogy az együtt lét után 7 nappal egy 10-es érzékenységű teszttel pozitívat teszteljek? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
Sziasztok!December 6-án megyek dokihoz, akkor leszek 15 hetes ha jól számolom.Szerintetek már látni fogja a doki ki lakik a pocakban?Vagy még korai?
2010. nov. 30. 16:41
 62/74 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a picur is akarja akkor már mondhat olyat h ő mit lát, de persze ilyenkor még nem mondják meg 100%-ra! Drukkolok h lássátok h mi van a lábacskái között :)

Majd írj h milyen volt a kukucs :D

2010. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

Sziaaa


Kiscsaj lesz, én megálmodtam :)


(I)

2010. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Remélem igazad lesz I.!!Amúgy nekem is olyan megérzésem van de aztán ki tudja.Mindegy mi lesz csak egészséges legyen, de persze azért a kíváncsiság ott motoszkál az emberben! :)
2010. dec. 2. 06:37
 65/74 anonim ***** válasza:
Na mi volt?Remélem minden rendben:)
2010. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Minden a legnagyobb rendben és lehet hogy kislány!De még egyáltalán nem tuti!! :)

Még nem élem bele magam!Valakinek azóta itt pozi teszt??

2010. dec. 6. 22:41
 67/74 anonim ***** válasza:
44.NAPON KÉT NAPJA IS NEGATÍV TESZT.....:(((
2010. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
Utolsó!Sajnálom! :( Voltál már dokinál??
2010. dec. 8. 07:15
 69/74 anonim ***** válasza:

Egy hónapja,mikor a rákszűrést is megcsinálták, akkor 33napra jött meg,előtte volt h 50napra, ezért is mentem el,de nem adott semmi gyógyszert mert szerinte nincs semmi bajom,semmi elváltozás,még fertőzésem se ami befolyásolhatná!

Így próbálkoztunk, volt is a kritikus napokon sex,utána egy nap barnázásom,de már ez is egy hónapja h volt,és a teszt még mindig negatív.Pattanásosodom,fehér folyásom van,bár a párom szerint a melleim keményedtek.

Hétvégén újra tesztelek,van még otthon x-epil.

2010. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:

Értem.Csak azt nem, hogy ok. hogy nincs semmi elváltozásod, hála az égnek, de az 50 nap akkor is rengetek, legalább valamit írhatna ami beállítaná a ciklusodat és könnyebb lenne kiszámolnod, hogy mikor vannak azok a bizonyos kritikus napok!Mert ez így elég durva!Sajnálom... :(

De azt szoktam mondani, hogy amíg nem jön meg van remény!! :) Remélem nem sokára arról írsz majd nekem, hogy te is gömbölyödsz!! :D Nagyon szorítok!!!Puszi!

2010. dec. 9. 06:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!