Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az együtt...

Lehetséges, hogy az együtt lét után 7 nappal egy 10-es érzékenységű teszttel pozitívat teszteljek? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma megint voltam dokinál, mert a felfázásom nem javult, sőt! :( Most kaptam egy másik gyógyszert azt kell szednem.Igazából a pisilés nem fáj, nem csíp csak a hólyagom fáj nagyon és már a derekam is.:S Mindegy most szedem ezt a gyógyszert aztán majd meglátjuk, a méhszájam is megrövidült, de a doki azt mondta nálam ez valószínűleg alkati kérdés.Ezt pontosan nem tudom mit jelent, majd holnap megkérdezem a védőnőt, hiszen a kapott lelettel hozzá is el kell ismét látogatnom.Egyébként a baba jól van és már vannak karocskái és lábacskái és ficánkol! :D Olyan jó volt látni, hogy legalább ő jól van!Szép napot nektek!Sziasztok!
2010. okt. 27. 12:56
 52/74 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj, szeded a gyógyszert, biztos meggyógyulsz előbb utóbb.

Olvass utána,hogy milyen gyógynövényből lehet ülőfürdőt csinálni,mert amikor olvastam azt írta,h már akár egy is meggyógyíthat!!!

Nagyon gratulálok a kis csöppséghez! Fotót nem kaptál róla?


10-21 18:12-es voltam:)

2010. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
persze, hogy terhesen szabad-e azt nem tudom, de hátha!!!
2010. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a tippet, de dokim letiltott mindenféle ülőfürdőről!Most nem kaptam róla képet, de már van róla 2!

Remélem rendbe jövök mert elég fájdalmas és kellemetlen!

Szép estét!

2010. okt. 27. 21:14
 55/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Végre túl vagyok a felfázáson, el sem hiszem, ráadásul mellette aztán még jól meg is fáztam, hát szörnyű volt!Nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen beteg! :S

De minden ok.A méhnyakam picit megrövidült, de zárt, a doki szerint nem kell aggódnom. Jövőhéten hétfőn megyek megint és akkor majd megint írok!Sziasztok!

2010. nov. 3. 08:42
 56/74 anonim ***** válasza:
örülök h végre túl vagy rajta! remélem innen már csak a jó dolgokra tudsz majd koncentrálni! Vigyázz magatokra!
2010. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma voltam dokinál 11 hetes vagyok a baba 45mm és már érzem egy egy erősebb mozdulatát!Minden rendben, csak most meg hüvelykúpot kaptam mert az antibiotikumok felborították a hüvelyflórámat és elkezdtem iszonyúan viszketni, de doki szerint nem vész a kúp hamar rendbe tesz.

Egyenlőre ennyi, majd még jelentkezem!Sziasztok!

2010. nov. 8. 23:13
 58/74 anonim ***** válasza:
örülök h jól vagytok! csak így tovább! Légy boldog kismama :)
2010. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy írtál!!! Tartsd meg ezt a jó szokásodat a jövőben is!!! :)

Ne aggódj, mert ha a baba maradni akar, akkor az ég is leszakadhat, akkor sem lesz baj. Már pedig a kezdeti sokkot is kibírta.


Az ülőfürdős voltam :)

2010. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Végre minden rendben van velem és semmi nem kínoz!! :D Le is kopogom kopp-kopp!Remélem most már zökkenőmentes lesz a babavárásom!Majd még jelentkezem!

Sziasztok!

2010. nov. 17. 18:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!