Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem várom, ma du-n...

Vasárnapra nem várom, ma du-n csináltam egy tesztet, de negatív, lehet hogy túl korai volt még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia én is vasárnapra nem várom, és ilyenkor még én se merném megcsinálni, mert korai. Talán szombaton...

Várnunk kell meg sajna, de már én is alig bírom ki!

Szóval még ne keseredj el, lehet ez még pozitív!

2010. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet még kicsit korai volt,ha vasárnap nem jön meg,reggeli pisiböl tesztelhetsz megint.
2010. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vasárnapra várod?Most még csak szerda van!!!

Hová sietsz a teszteléssel?

Ha van babuci az ott lesz 4 nap múlva is,így meg,hogy negatív lett a teszt,csak örlöd magad.

2010. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 perc után megnéztem most... és esküszöm van rajta egy második csík, de nem rózsaszín..akkor ez most mi?
2010. jan. 27. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ráadásul délutáni pisiből.....ejnye bejnye!!!!

2010. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet használtál?

egyébként ennyi idő után értékelhetetlen.

Ha fénylő,kis bemélyedést látsz ami színtelen akkor az szellemcsík vagyis negatív!

2010. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak a rózsaszín csík pozitív.
2010. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
one step és rögtön pár perc után kijött egy sötét csík, de nem rózsaszín.. na mindegy pár nap múlva megpróbálom újra, olvastam már ilyet, hogy így kezdődött, hogy szellemcsík, aztán szépen rózsaszín lett:-) mert nekem még sosem volt szellemcsík sem.
2010. jan. 27. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A One Step tesztnek olyan pirosas csíkja van ha jól tudom.

Ha te úgy látod,hogy ez nem átlátszó csík hanem színes,ismételd nemvárt napján,reggeli pisiből.

Drukkolok!

2010. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia én is vasárnapra nem várom! Nekem a múlt héten hétfőn volt inszemem, úgyhogy nagyon izgulok. Szombatnál előbb én nem teszetlek. Szerintetek akkorra már lehet látni a pozitív eredményt?
2010. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!