Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem vártam nem is...

Vasárnapra nem vártam nem is jött meg ma reggel csináltam egy tesztet de negatív lett akkor már ne is reménykedjek? ( fáj a derekam néha szurkálnak a melleim) ez az első hónap hogy clostyt szedtem

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még van remény ha nem jön meg pár napon belül akkor tesztelj újra. Valakinek csak később mutatja ki.
2009. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem feladni!!!!!!A b.nőmnek csak a 3.teszt mutatta ki...

Szóval van remény még:)várj még vagy 2 napot....

Én péntekre nem várom:)

2009. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nem biztos hogy terhes vagy várj még 1 hetet utánna csináld meg a tesztet.azért mert a hcg szint ilyenkor még alacsony.
2009. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tudod, hogy mikor volt peteeresed? Mert lehet, hogy kesobb volt igy nem mutatja ki meg a teszt. en is igy jartam, csak 9 nap kesessel mutatta ki mert nagyon keson volt pe-m. Utolag kiderult, hogy egy hosszu ciklus lett volna hiaba is tesztelgettem a 30-dik, 32-dik... napokon ketnaponta. Szoval meg ne add fel. Ha tudod mikor volt pe-d akkor szamolj 14 napot es onnan lehet tesztelni.
2009. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat reméljük a legjobbakat már a 32 dik napon vagyok eddig elég pontos volt a ciklusom csak akkor késett mikor cystám volt
2009. jún. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!