Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem terhesseg?!

Ugye ez nem terhesseg?!

Figyelt kérdés

Julis 28-an kellett volna, hogy megjojjon, azota varom.....kozbejott egy huvelyi fertozes, ami egy makacs felfazassal parosult.....a parommal vedekezes nelkul voltunk egyutt, de allitja, hogy o vigyazott, es nem lehetek terhes!! Gondolom a betegseg keslelteti, de ez akkor azt jlenti, hogy amig nem gyogyulok meg, addig nem jon meg a menzeszem???? :O

Elore is koszi a valaszokat!!!


2010. aug. 6. 12:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
13:31-es vagyok azt elfelejtettem hogy mi is megszakitással védekeztünk úgyhogy előváladékból lettem terhes
2010. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az az idióta, aki nem látja be, hogy ilyen esetben 50% a terhesség esélye: vagy igen, vagy nem.

Persze az is egy hozzáállás, hogy mindenki hülye, csak én vagyok kamion. - ezt a hozzászólónak szántam.


Kérdező, vegyél egy tesztet, és a "majd vigyázoknak" ne higgy. 100 így védekező nőből 1 év alatt 35 teherbe esik, vagyis durván minden harmadik. Túl nagy kockázat. Óvszerrel ugyanez a szám 2-8 közötti, tablettával 0,1.

2010. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Mennyi idioata van itt ezen az oldalon.

Egybol mindenki raijjeszt,kozben meg mas oka is lehet.

Mvel fel voltal fazva es fertozesed is volt,gondolom szedtel valami gyogyszert ra,pl az antibiotikum keslelteti a menszeszt,nagyon kicsi ra az esely hogy teherbe ess,mi mar tobb mint egy eve igy vedekezunk es sehol semmi baba.Ja es nyugi,mert a stressz es keslelteti a menszit.

"


És kb te vagy itt a legidiótább, gratulálok.

Azért, mert neked nem jött össze a baba, másnak sem jöhet össze mi? Vigasztald ezzel azt, aki az első megszakításos "védekezés" után abortuszra megy.

Igazán brilliáns a logikád. Akkor ha én már szexeltem 10* úgy, hogy belém élvezett a pasim, és nem lettem terhes, akkor nyugodtan csinálja mindenki, mert más sem lehet?

Ne legyél már ilyen szerencsétlen. Annyi eszed van, mint egy marék molylepkének.


Kérdező: Mivel szexeltél, ráadásul nem védekeztél megfelelően, igen, lehetsz terhes.

De persze késhet a betegségtől is a menzeszed. Aktus után két héttel csinálj tesztet.

De remélem legalább tanulsz az esetből, és máskor nem szexelsz ilyen felelőtlenül.

2010. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, jol rank ijesztettetek.....pont indulok a furdoszobaba, a teszttel a kezemben, felkeszulve a legrosszabbra, es latom, hogy megjott!!!! :) 37. napban jott meg, ennyit meg nem igen kesett......de szerencsere nem varunk babat!! :)
2010. aug. 6. 15:39
 15/16 anonim válasza:

13:50-es lehet hogy mi megszakitással védekeztünk becsúszott és akkor mi van meg is maradt, tudtam hogy maradhatok ez mellett terhes

Úgyhogy mélyen el kéne gondolkoznod azon hogy kit idiótázol le mielőtt mondasz vmit

2010. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát fontoss lenne, hogy mennyi idős vagy, ert ha fiatal és nem rég jött meg akkor még lehet nem állt be a ciklusod ez természetes.( bár mielőtt még bárki írná csak azért mert a mai világban már 14 -15 éves élnek szexuális kapcsolatot.. ÉS IGEN az antibiotikum késlelteti a havi vérzést.. Bár mindig védekezzetek, az nem csak a baba miatt van hanem a fertőzésektől is megvéd... Mindenképp menny el dokihoz..
2010. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!