Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Istenem mi van velem? Ugye...

Istenem mi van velem? Ugye 2nap alatt nem jön ki a terhesség? Vagy ez az? Mit tegyek? FÉLEK

Figyelt kérdés

vasárnap hajnalban feküdtem le először a barátommal. még szűz voltam.

Vigíáztunk, használtunk óvszert és biztosan nem szakadt ki.

De nekem azóta úfy fáj alul a hasam. Szinte egyfolytában, úgy lüktet, nyilallik...néha hányingerem van. Olyan ideges vagyok már, hogy mivan velem. Néha feküdni a legjobb.

Barátom nyugtatgatott tegnap is hogy semmi baj nem lehet, nyugodjak meg, énis láttam, hogy vigyáztunk, plusz nem is volt gyors a dolog csak pár behatolás volt.


2010. aug. 24. 16:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

szóval ki sem szakadhatott a gumi, sőt bele sem élvezett Durexet használtunk Extra Safe-t és egy gyümölcsöset.

DE én úgy félek hogy terhes vagyok:S Rettegek

2010. aug. 24. 16:14
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy az nyugodj meg, a terhesség jelei nem 2 nap de mégcsak nem is 1 hét után jelentkeznek, ahhoz több időnek el kell telnie. Ne aggódj :)
2010. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nagyon nem vagy te még érett a szexhez.

nyugodj meg nem vagy terhes.

2010. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de néha úgy megszédülök. De reggelente nem vagyok rosszul

Meg nem úgy van mint a terheseknél hogy ha nem eszek addig émejgek. Utána is szoktam szarul lenni...:S

Köszi. csak félek.

2010. aug. 24. 16:17
 5/16 anonim ***** válasza:

jaj...ne idegesíts...hogy lennél terhes??

Átmásztak a gumin, vagy mi??

2010. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt a félelmet viszont próbáld meg elűzni valahogy, mert folyton ezen fog járni az agyad, és nem fogod élvezni még az együttlétet se.


Mi a Párommal 2 éve a legvékonyabb gumikat használjuk, nem volt semmi gond velük. Az Extra Safe meg valljuk be nem pont vékony :) Mi is azzal kezdtük régen :P

2010. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ráadásul barátom alig birta levenni a gumit magáról, és nem is volt levegős. Mondta is hogyha sérült lett vna akkor tuti hamar lejön, vagy látjuk rajta.
2010. aug. 24. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:

* Szóval ki sem szakadhatott a gumi, sőt bele sem élvezett


Így nincs miről beszélni :)

2010. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szerintem csak saját magad izgattad fel,nyugodj meg akkor jobban leszel
2010. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt kérlek olvasd végig :)

2010. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!