Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem terhesseg?!

Ugye ez nem terhesseg?!

Figyelt kérdés

Julis 28-an kellett volna, hogy megjojjon, azota varom.....kozbejott egy huvelyi fertozes, ami egy makacs felfazassal parosult.....a parommal vedekezes nelkul voltunk egyutt, de allitja, hogy o vigyazott, es nem lehetek terhes!! Gondolom a betegseg keslelteti, de ez akkor azt jlenti, hogy amig nem gyogyulok meg, addig nem jon meg a menzeszem???? :O

Elore is koszi a valaszokat!!!


2010. aug. 6. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
spermium az előváladékba is kerülhet, nem kell hogy beléd élvezzen, anélkül is teherbe eshetsz :S csinálj egy tesztet, már ki kell hogy mutassa ha terhes vagy, vagy menj el nőgyógyászhoz
2010. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes
2010. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hát, nem szépítem, lehetsz terhes... Hány ilyen naív fiatal lesz, aki beveszik, hogy, ha a fiú azt mondja, hogy "Vigyázok", akkor nem lesz semmi baj... az előváladékban is lehet sperma...
2010. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
és mi lesz a neve? mert a hüvelyfertőzés nem késlelteti a menzeszt az tuti...vegyél tesztet...a "vigyáztam" meg nem védekezés
2010. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztetek, lehetsz terhes.
2010. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehetsz az. mi pont így csináltuk, mikor terhes lettem. csinálj egy teszetet, de én mindenképp elmennék dokihoz amint lehet, mivel ő megmondja neked, hogy az vagy e vagy sem, illetve ha valami bajod van, akkor kapsz rá gyógyszert. de én a helyedben gyorsan elugranék egy patikába egy tesztért, mert nem mindegy, hogy hogyan telik majd a hétvégéd :).
2010. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idioata van itt ezen az oldalon.

Egybol mindenki raijjeszt,kozben meg mas oka is lehet.

Mvel fel voltal fazva es fertozesed is volt,gondolom szedtel valami gyogyszert ra,pl az antibiotikum keslelteti a menszeszt,nagyon kicsi ra az esely hogy teherbe ess,mi mar tobb mint egy eve igy vedekezunk es sehol semmi baba.Ja es nyugi,mert a stressz es keslelteti a menszit.

2010. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Kismama leszel

ez 100% :))))))))))))))))))))))

2010. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Decemberben én is megfáztam késett is aztán elmúlt a megfázás még mindig nem jött meg elkezdtem hányni elmentem nődokihoz és bizony terhes voltam!És azt is mondta a doki hogy az nem megfázás lehetett mert van akinél igy reagál a szervezet a terhességre mintha meg lennél fázva!Nekem is volt már hüvelyfertőzésem és nem késett tőle
2010. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát figyelj, mivel nem védekeztetek, ezért lehetsz terhes..

de, közben volt ez a fertőzésed is. a legjobb, ha veszel egy tesztet.

2010. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!