Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan lány, akit az...

Van itt olyan lány, akit az apja molesztált, esetleg megerőszakolt? Mit éreztetek, és mi volt a következménye, azaz hogy viselkedtetek a fiútokkal utána?

Figyelt kérdés
A kérdések ezek, pontosan inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mikor már fiúval kerültetek volna kapcsolatba, petting, és egyebek, akkor hogy viselkedtetek? Mert van egy lány, akivel lehet kikezdett az apja, mert furán viselkedik...
2010. jún. 22. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
gyerekek!elég legyen ebből!a kérdező nem a vitátokra kíváncsi.te ilyen te olyan vagy.ez van
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem vitázni akarok csak ku?vára elegem van abbol mikor valaki egy ilyen témábol viccet csinál.


Elsem tudja képzelni hogy abban a percben mit érez az ember, nem szolva arrol ha az egész életére kihat!


Szánalmas az ilyen ember!

2010. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, nme tudtam közel engedni a pasikat, általában pánikrohamot kaptam, szakítottam is barátommal, annak a kapcsolatnak több mint egy éve vége. Mostani párommal nincs semmi baj, nem régóta vagyunk együtt(2 hete) uhogy odáig nem jutottunk el, de előtte még egy csók is kihozta a pánikrohamot, most meg már tudom élvezni egy férfi közelségét. Ha történt vele ilyesmi, akkor folyton hárít mondjuk, az gyanús lehet esetleg, de lehet hogy még nem volt úgy együtt egy pasival sem és kicsit erősebb nála az első alkalom előtti stressz. Dobd fel mondjuk azt a témát h kinek mennyi ideig tartott a leghosszabb párkapcsolata, és ha neki még nem volt párkapcsolata, akkor lehet, h egy természetes kis szorongás. De nem tudom. Puhatold ki!
2010. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

18:20-as: a frusztrációidat ne itt vezesd le! Senki nem kíváncsi erre. Szerintem a kérdés teljesen normális volt és képzeld el, hogy aki nem él át ilyet az soha az életben nem képes átérezni teljesen, milyen borzasztó lehet.

Szerintem beszélgetni kéne vele és nagyon óvatosan közeledni. Ha érzelmileg már közel áll hozzád, akkor beszélgess vele, el fogja mondani, ha már bízik benned.

2010. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Azt gondoltam, hogy ez olyan téma, ami elég súlyos, és sok empatikus ember ad majd tanácsot annak, akivel ilyen történt, de ehelyett csak bunkózás van. Hát én vagyok ennyire naiv, vagy erről még a 21. században sem lehet normálisan beszélgetni, amikor valaki szóba hozza??
2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Apám nem, mivel nem is ismertem őt, de egy igen közeli családtag molesztált engem gyerekkoromban.

9 éves voltam akkor, fel sem fogtam szinte, hogy az, amit tesz nem normális dolog...

Utólag persze, nagyon nagy törés volt az életemben, amit akkor még nem érthettem meg, de kihatott rám. Próbálkoztam fiúkkal, 13 évesen volt is egy barátom...

Azóta viszont, csak nőkkel van kapcsolatom. Hogy a leszbikusságom annak köszönhető-e , hogy ilyen tapasztalataim voltak a férfiakkal, nem tudom. Lehet, hogy ezek nélkül is az lennék.


De a mai napig meghatározza az életemet, pl. félek egy férfivel kettesben lenni egy liftben, ha nincs ott más nő.


(Bocs, hogy kort nem írok, de legyen elég ennyi...Személyesen nem vállalom a múltamat, se a jelenemet(leszbikusságom).)

2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!