Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan lány, akit az...

Van itt olyan lány, akit az apja molesztált, esetleg megerőszakolt? Mit éreztetek, és mi volt a következménye, azaz hogy viselkedtetek a fiútokkal utána?

Figyelt kérdés
A kérdések ezek, pontosan inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mikor már fiúval kerültetek volna kapcsolatba, petting, és egyebek, akkor hogy viselkedtetek? Mert van egy lány, akivel lehet kikezdett az apja, mert furán viselkedik...
2010. jún. 22. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
szerintem csak nem jössz be neki haver
2010. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy... gondterhes... a számunkra...
2010. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Velem kikezdett a nevelőfaterom, de szerencsére odáig nem fajult a dolog, csak probálgatot volna csókolni, fogdosni, de láállitottam. Akkor 16 éves voltam.

Most 22 éves vagyok, és egy pasira sem tudok ugy ránézni hogy bármit is akarjak töllük.

De ha kapcsolat alakul ki én és egy nő között, egyböl féltékenykedik, és probál bekavarni, és beleszolni mikor láthatom, stb.

Csak ezzel nem ér el semmit mert 22 évesen nem türöm el hogy megmondják mit csináljak és mit ne!

2010. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
előző: te most fiú vagy vagy lány? Mert pasira nem tudsz nézni, de "ha kapcsolat alakul ki te és egy nő között.." ???
2010. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakivel erőszakosak voltak olyankor akár az egész nemi életét elszúrhatja ez. Velem is votlak, de nem durván így csak kicsit vonakodtam attól, hogy valaki közel kerüljön hozzám testileg meg féltem, hogy megint előfog fordulni, de van olyan, hogy valaki bepánikol, ha testileg közelednek felé ilyenkor.:S
2010. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Lány vagyok- de nem tudok férfiakra "ugy" nézni, max barátként. Ezért írtam hogy ha kapcsolatom van egy nővel....szöveget.

Magyarul leszbikus vagyok.

Lelkileg annyira megviselt ez az egész hogy kiráz a hideg ha csak arra gondolok hogy egy pasi csókoljon, simogasson. :(

2010. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
értem, ne haragudj :(
2010. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Semmi gond.
2010. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
majd én járok veled leszek a pasid:)
2010. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:12


Nő hiányod van vagy mi?

Nincs az a nő aki hozzád érne? Nem csodálom, ilyen bunkó viselkedéssel, én csak sugárba hányni tudnék rád mást nem.


Tudod én nő létemre olyan nőket kapok meg amiket te csak farokverés közben tudsz magad elé képzelni. :)

2010. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!