Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Orvoshoz kéne...

Mi bajom lehet? Orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Ha lefexek aludni álmomban szoktam csinálni olyan dolgokat amit meg is teszek mig alszok!Pl.-Mig aludtam azalatt már nem egyszer megtörtént,hogy felnyitom az éjjeli lámpám.Vagy mikor aludtam alvás közbe felálltam az ágyra kinyitottam az ablakot és kihajoltam majd becsuktam és arra keltem fel hogy majdnem leszédülök az ágyról!Vagy a minap ledőltem délután kicsit pihenni és alvás közbe kikeltem majd a szekrényemben eszeveszettül kutattam egy nadrágot keresve és arra keltem fel hogy mit csinálok a szekrénynél....!Ez mi?Én ezt nem értem!Idegi alapon lehet?Kezdek megijedni magamtól nehogy valami komolyat tegyek meg....
2010. máj. 11. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem ártana orvoshoz menni.
2010. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és milyen orvoshoz?
2010. máj. 11. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem alvajáró vagy, ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, de háziorvoshoz menj el, és ő majd beutal a szakorvoshoz!
2010. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!