Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg orvoshoz kellene...

Tényleg orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe eléggé rosszkedvem van, nincs kedvem élni sem, sokat gondolkodok, hogy hogyan vethetnék véget az életemnek, teljesen kilátástalannak tartok mindent.Néha csak elkap a remegés, beszélgetni már nincs kedvem, mert úgy érzem, bármikor sírni kezdek.Úgy érzem, hogy fáj a szivem,mintha ki akarna ugrani.A minap azon kaptam magam, hogy már meg akartam harapni az ujjamat amennyire csak lehet, hogy legalább az fájjon, de félek, mi van akkor, ha sérülést okozok magamnak, de még legalább van visszatartó erő.De meddig?:SMár orvoson gondolkodok.
2010. okt. 17. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

mitől lett ilyen rossz kedved ? (valami kiváltó ok csak volt)

és hány éves vagy?

2010. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2010. okt. 17. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:
annak idején elköltöztem otthonról egy párkapcsolat miatt, s most 400 km-re a családomtól vagyok.A párkapcsolatom sem a legjobb, magányos vagyok benne.A barátaim itt az új helyen nincsenek, pedig barátkozok
2010. okt. 17. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem két év és nagyon sok nyitottság kellett, hogy az új helyen (kb. ugyanilyen távolság) barátaim legyenek. De megérte várni. Te mióta élsz az új helyen?


Amúgy nekem is vannak ilyen mélypontjaim, néha átveszi helyét az érdektelenség, néha meg minden oké. Nem tudom mitől lehet.

2010. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

idén költöztem ide, van pár ismerősöm, aki ide valósi, de msn-en tartjuk a kapcsolatot néha, de személyesen nem tudunk olyan sűrűn találkozni.Nem egy faluba lakunk, de vagy 2 kilóméter van közöttünk...

Tudom, van út, bicaj, de itt nem merek bicajozni.:(

2010. okt. 17. 19:36
 6/7 anonim válasza:
az élet nagyon kemény tud lenni...ha suicid gondolataid vannak menj el pszichológushoz/pszichiáterhez..ártani nem árt..sőt ott kibeszélhetitek a problémáitokat...ne hagyd, hogy tönkremenjenek az idegeid, mert a végén tényleg öngyilkos leszel...
2010. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segítségre van szükséged, igen.
2010. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!