Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha depis vagyok?...

Mit csináljak ha depis vagyok? Recept nélkül van valami nyugtató? Muszály orvoshoz fordulnom valami jó szakember?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen mert a szakorvos tudja megmondani, hogy a te állapotodnak melyik a legmegfelelőbb gyógyszer. Nem pedig bakapdosni önekezűleg aztán nem tudni hat-e vagy sem. Lehet hogy kedély javítót ír fel. Menj orvoshoz szerintem, az idegeinkkel játszani a mai világban nem lehet szerintem csak úgy.
2009. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon rossz a helyzet, akkor orvos. De amúgy a valeriána-tabletta (macskagyökér) vagy tea a ligthosabb, időszakos depresszión és hangulatingadozáson segíthet valamennyit

én totál olyan leszek tőle, mint aki részeg, de legalább nem idegeskedek mindenen és jobb a kedvem tőle

21/L

2009. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aZ LEHET ELSŐ LÉPÉSBEN SEGÍTHET IS:(
2009. aug. 18. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:

ja és 30 évesen gyógyszerfüggő leszel.....mert aminek ilyen erős tünetei vannak, az valószinűleg orvosi felügyeletet indokolna. (előzőnek )


Na ezért kezeltesd magad orvossal kedves kérdező.

2009. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
szerintem meg először próbált megoldani a problémád, másokkal megbeszélni, "kitárulkozni"... ne fordulj el a világ elől, és nézz szembe azzal ami kiválthatja ezt az állapotot. a gyógyszer legyen a legutolsó dolog, mert nem biztos hogy a legrövidebb út vezet a célhoz... "ami nem pusztít el az csak erősebbé tesz " ;)
2009. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aZ BIZTOS DE ÉN GYENGE SZAR EMBER VAGYOK:(
2009. aug. 18. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
és szeretsz mártírkodni is....
2009. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem szeretek én semmit csak vagyok és szenvedek!Ha az öngyilkoságra vagy kíváncsi megfordul a fejembe de nem lennék képes rá onnan nincs többé vissza út
2009. aug. 18. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Orbáncfű hatóanyagú tabletták kaphatók recept nélkül, ezek gyógynövényes készítmények, érdemes megpróbálni.
2009. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gyengének érzed magad a változáshoz, akkor olyan társaságra van szükséged, ahol húznak. Legalábbis az elején.

Pszichiátriára ne menj. Ha tudnád, hány embert tesznek tönkre.....Meg se fordulna a fejedben.

Csak azért mennek oda emberek, mert nem tudják, hogy van más lehetőség. Vagy nem hiszik. Vagy csak könnyebb gyógyszereket szedni.


Azért írhatnál magadról valamit, hogy tudjuk, mire van lehetőséged.


Én ilyen esetekre mindig természetgyógyászatot, energiagyógyászatot javaslok.


Pl. jógát, reikit (Usui reiki ryoho), Hellinger terápiát, vagy belső utazás módszert. Az utolsót nem ismerem. A hellinger legtöbbször szépen hat, az első kettőt nem véletlenül említettem. Sajnos nagyon keveseknek van ezekről tapasztalata, és azért nem fordulnak ez irányba, mert csak hallanak valamit róla, pedig tapasztalni kéne.


Gyógyszert ne!


Üdvözlettel!

2009. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!