Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt lennék, vagy...

Állandóan fáradt lennék, vagy tényleg orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok furcsa zajokat, főleg sípolást, és beszélgetést. Legtöbbször egy férfi és egy nő veszekszik egymással, de van, hogy a nő a nevemet mondja. Eleinte nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a dolognak, mert sokszor vagyok kimerült, bár eléggé meg szoktam ijedni, kiráz a hideg, aztán nekiállnék keresni a hang forrását, de ha megkérdezem a körülöttem levőktől, hogy szóltak-e, a válasz mindig nem. Ha egyedül vagyok, akkor is hallom néha őket. Olyan, mintha valaki egyenesen a fülembe beszélne, vagy mintha fülhallgatóval hallanám a beszédüket.


Mivel a családom több tagjának is voltak elmezavarai, ezért kezdek aggódni, hogy velem is lehet valami baj.

Ha ez tényleg nem normális, akkor mi lehet? Ez veszélyes, vagy elfajulhat? Ha orvoshoz megyek vele, mit fog csinálni velem?


Bocsi, ha kicsit hosszú lett, és előre köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 17. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem mindenképp fordulj orvoshoz, főleg hogyha már huzamosabb ideje fennáll ez a dolog (amint írtad..) nem kell feltétlenül pszichiáterhez menni, szerintem a legelső út,az mondjuk egy fül-orr-gégészet,mert lehet,hogy ez hallójárati probléma.

Ha nincs baj a füleddel,akkor neurológushoz/idegorvoshoz fordulj.

Üdv.

2010. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyógyszert fogsz kapni. Ha a füled miatt van arra, ha nem amiatt, akkor arra.
2010. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fülészetre az utóbbi időben többször is kellett mennem, kilyukadt a dobhártyám valami gyulladás miatt, úgyhogy szerintem észrevették volna, ha más sem stimmel :(

Azért köszi, hogy írtatok!

2010. jún. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!