Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes orvoshoz...

Szerintetek érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
nagyon sok problémám van főleg az ithoniakal és egyszerűen nem tudok már velük mit kezdeni annyira feszült vagyok minden nap hogy az már hihetetlen sajnos 16évesen nem szeretnék kórházba kerülni idegősze roppanás vagy hasonló miatt és most főleg nem tudom hogy mi van velem mert pl.: 10percenként hangulatot váltok és ha rám jön az 5perc olyanokat mondok azoknak akiket szeretek ok nélkül és a felére nem is emlékszem :S de nem tudom hogy mi lehet a baj velem főleg most :S
2010. szept. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen:)

Én is valószínűleg fogok menni majd pszichológushoz, mert ha valami stresszhelyzetbe kerülök,rosszul vagyok, nem kapok levegőt,szédülök, megállni alig bírok, aztán rám jön a sírás, mert annyira megijedek mindig..:S

16/L

2010. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah azt kifelejtet hogy néha ok nélkül rám jön a sírógörcs nálam nagyon fura mert ez előtt kb majdnem 3éven át nem tudtam sírni bármi jő-hetet egy könnycsepp se:(
2010. szept. 25. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha elég sok problémád van, akkor gondolom folyton stresszelsz. Velem is volt ilyen még régebben.

Szerintem segítene rajtad egy kis nyugalom. Pl menj el otthonról sétálni, halgass közben zenét, vagy valami. Vagy menj el futni, az is jó. És meg is nyugtat.

2010. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen jó lenne de sajnos nem tehetem meg ezeket sem :( szüleimmel nem vagyok jobban picit se mármint ha a problémáimról próbálok velük beszélni leoltanak hogy hallgassak mert nem akarnak emlékezni ara hogy menyit ártottak nekem :S de már nem vagyok pici gyerek ugyhogy nem hagyom hogy bántsanak de ez sajnos soha nem fogom tudni elfelejteni de leginkább lelkileg vagyok leterhelve és már nagyon nem bírom :S
2010. szept. 25. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy a szüleid ártottak neked? Ha nem szeretnéd nyilvánosan leírni, megírhatod privátban is. Szívesen 'meghallgatlak'.


Egy közhelynek hangzó, de hasznos tanács:

a múltat már nem tudod megváltoztatni, amit hatalmadban áll megváltoztatni, az a MOST, a JELEN PILLANAT.

Továbbá a változás kulcsa BELÜL, BENNED van, így ott kell keresni.


Ha gondolod, írj nyugodtan, válaszolok is.


Kitartást!

2010. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!