Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves lányról lenne szó,...

15 éves lányról lenne szó, mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én és a barátnőm, több mint egy évig vagyunk már együtt, de viszont nagy probléma, hogy nem tudja elfogadni a saját nemét, mindig fiú szeretne lenni, és nem az, hogy úgy öltözködik mint egy fiú és olyan haja van mint a fiúknak, mert az eltudnám viselni, sőt el is viselem. De tagadja, magától azt hogy lány. És mindig mondja, hogy fiú szeretne lenne, múltkor főztünk együtt, és elfáradt a keze, én mondom viccből, hogy mi lesz így? hogy lesz így belőle házi asszony? Erre mondja, hogy ő nem lesz, mert ő fiú. És ne akarjam ráerőltetni a lányságot. Most 9.kes, és ez a fiús dolog olyan 6.ban jött nála elő, ő mondta. Én nagyon szeretem, de ha esetleg arra kerül a sor, hogy átműteti magát, azzal nem tudok mit kezdeni mert hetero vagyok. Elméletileg nem vonzódik a lányokhoz, meg semmi. Nos azt szeretném kérdezni, hogy ez lehet egy átmeneti dolog, mert annyira sokan piszkálták általánosban, vagy ez már így fog maradni? esetleg tudok neki segíteni, valahogy, hogy megszeresse a saját nemét, vagy hagyjam így, hogy ha neki így jó akkor legyen fiú? Engem is bánt a dolog, mert egy szép lánynak ismertem meg, nem egy fiúnak.



2016. nov. 29. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy mocskos bu zi :)
2016. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ismrősöm volt ilyen lánytestbe zárt fiú, de ő a lányokhoz is vonzódik, és pl. nem is öltözött együtt lányokkal, mert rájuk máshogy tekintett. Szóval a barátnőd sztem nem egyértelműen transznemű, de hogy pontosan mi, és mennyire rögzült ez a viselkedés, azt szakember tudná megmondani.
2016. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Identitás zavar. Mélylélektani terápiával lehet segíteni rajta. Kezelés nélkül valószínűleg erősödni fog.
2016. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmúlik majd, csak sokat twitterezik.
2016. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!