Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan lányról aki úgy is ki akar veletek kezdeni, hogy van barátnőtök?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene ez a viselkedés.
2011. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy rosszéletű ribanc.
2011. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján semmit. Ahhoz, hogy véleményt mondjak valakiről ismernem kell egy kicsit. A személyiségétől, viselkedésétől függ.
2011. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy egy dugásra jó lesz.
2011. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Konkrét eset:

A barátommal kikezdett egy lány akit ismerek látásból. A barátom próbálta lekoptatni (amúgy csak msn-en meg facen írogat neki a csaj) de egyszerűen nem veszi észre magát. Nem nyomul olyan túlságosan, inkább csak haverkodni akar vele, meg nyalizni stb. Pl kb 2 naponta ír neki msn-en hogy "Na milyen napod volt" meg ilyenek.

2011. dec. 21. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akar, abban semmi rosz nincs. Attól hogy a próbálkozik, nem lesz feltétlenül megcsalás. Ahhoz ugye 2 ember kell. Ha a barátod hűséges, akkor semmi okod aggódni. Amennyiben mégis zavar és a lány nem ért a szóból, úgy "catfight" a megoldás. Rég láttam már igazi cicaboxot :D.
2011. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
javítás: *rossz
2011. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát vedd rá a barátodat, hogy ne foglalkozzon vele, ne válaszoljon neki aztán csak leáll erről a dologról a csaj. Ha a barátod mondja,hogy jó akkor nem ír neki vissza, akkor nincs semmi baj. Viszont ha a barátod igényt tart a "társaságára" akkor légy észnél! Ha a csaj meg nem tud leállni akkor vond kérdőre, hogy mit akar, vagy csak üsd ki! Hajrá! Én tutira nem bírnám elviselni, ha valaki rányomulna a barátomra! 21/L
2011. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és van párom. S van - akár több - olyan nő is, akivel jóban vagyok. Mondhatom barátok vagyunk. Keresnek ha beszélgetni akarnak és megbeszéljük azt a problémát. Hívnak ha valamiért bajban vannak és megoldjunk. S bizony nem szexelünk.

Nem hiszem, hogy csak azért mert egy kapcsolatban a lány nem bízik a barátjában és ilyen kérdések merülnek fel benne, azért az már rögtön szexet, megcsalást jelent. Azért mert te parázol, hogy nem tudod megtartani a srácot magabiztosan, ne egy másik lány legyen már a hibás. Pláne úgy, hogy nem is vagy biztos abban, hogy az a célja, hogy felszedje a TE barátodat.


Tudod először mindenki a saját házatáján söprögessen...

2011. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hihetetlen hogy az emberek még mindig azt hiszik hogy a kapcsolattal az a valaki a tulajdonuk lesz. A hideg is kiráz az "ő az enyém" típusú hozzáállástól. Senki nem senkié, maximum egyfelé mennek egy darabig, ami lehet hosszabb vagy rövidebb idő. Az meg hogy veled megy-e tovább vagy sem az az ő döntésén múlik. A szabad akaratát nem veheted el.

34 ffi

2011. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!