Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok ilyen gyakran?

Miért sírok ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran sírok. Néha (leginkább este) csak úgy rám jön. Azt nem mondanám, hogy naponta, de hetente azért egyszer-kétszer előfordul. Igazából nem tudom, hogy mi miatt, júniusban voltam egy koncerten amit végigsírtam és már szinte betegesen szeretem őket, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy ennyi idő után is ilyen reakciót váltana ki. Gyógyszereket nem szedek.

Előre is köszönöm a válaszokat:)

15/L



2015. dec. 3. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy belső lelki problémád van ami még nem tudatosult benned és nem is tudsz róla. Ha esetleg magányosnak érzed magad vagy szerelemre vágysz akkor ebben a korban ez megeshet mert ugye elkezdtek tombolni benned a hormonok meg minden más egyéb.


Ebbe a korba ez gyakori főleg ha szeretsz valamit és annyira mélyen a lelkedbe vág hogy egyszer mag kapod mint pl az a koncert és most megint megkapnád mert szereted őket stb...így most vágysz rá hogy újra láthasd, hallhasd őket vagy hasonlók. Lehet túl érzékeny típus vagy és előtörnek belőled az érzelmek egy idő után. Húgommal volt ez, ő alapból egy nagyon érzékeny típus, én is érzékeny vagyok mert velem is fordult már elő hogy férfi létemre 20 évesen amikor életemben először lett barátnőm és nagyon odavoltam azért a lányért nagyon szerelmes voltam, én is elbőgtem magam örömömbe, sőt még az első szexuális együtt lét után is sírtam nem nagyon de pityeregtem mert meghatódtam a boldogságtól és több mint 2 évvel később ami kb 3 hónappal ezelőtt volt szakítottunk én bevallom még a mai napig szeretem azt a lányt és elég sokszor előfordult hogy este az ágyba elsírtam magam, meg egyszer szintén arra keltem fel hogy sírok, bár ez már nem jellemző rám, meg alapból nem vagyok az a sírós fajta meg régebben sem voltam az de ilyenkor ha valami erős érzelmi dolog szíven vág akár jó akár rossz előtör belőlem erre rájöttem. Húgom nálam is érzékenyebb ő gyerek kora óta ilyen és 15-17 éves korába is elég sokat sírt gyakran jött be a szobámba bőgve és sosem tudtam mi a baja ő sem tudta az okát, végül pszichológus mondta el hogy miért van ez ahogyan akkoriban én is megemlítettem neki mivel velünk is elbeszélgetett a dolgokról és én is mondtam hogy hogy jártam és bizony mondta hogy érzékeny jellemek vagyunk nem kell megijedni ez van.

2015. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sirassal megkonnyebbul az ember, mivel a konnycseppekkel stresszhormonok tavoznak.

Valoszinuleg a szervezeted stresszmentesit. Nem baj az.

2015. dec. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj az, hogyha sírsz, ha ezt látják is mások, emiatt biztos a szívükbe zárnak. :)

Gyógyszereket meg nehogy szedj, inkább mozogj sokat.

2015. dec. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem maradt elől valahol hagyma ?
2015. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választát:)
2015. dec. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!