Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy mostanában...

Mitől lehet, hogy mostanában túl gyakran sírok? (több lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3-4 hónapban túlérzékeny lettem. Naponta akár 3-4-szer is elsírom magam. Van, hogy csak ülök, és hirtelen rám jön, de úgy, hogy semmire sem gondoltam, semmit sem csináltam. Emellett persze minden apróságon is, akkor is ha csak sajnálok valakit, vagy ha velem történik valami lényegtelen apróság ami nem sikerül. Ha pedig valami nem olyan lényegtelen, akkor képes vagyok ordítva sírni huzamosabb ideig. Mindig is optimista, mosolygós voltam. Az életemben történtek nehézségek mindig is, ami nagy hatással volt rám, de ez ugye eddig is így volt, és mindig is mindent szó nélkül el tudtam viselni.

Sajnos nem tudom befolyásolni ezt a legújabb tulajdonságomat. Mitől lehet? Hogyan tudnám megakadályozni az állandó sírást?


2013. márc. 23. 15:52
 1/1 anonim válasza:

Én is igy vagyok ezzel nem olyan gyakori de rámtor a siras foleg ha kozeledik a ciklus ideje akkor ingerultebb vagyok.

Lehetseges hogy nagyon osszegyult benned a sok problema valahogyan ki kellene engedd a gozt csinalj valami olyat ami neked jo jol erzed magad oromet okoz.Azert neha jo ha kisirjuk magunkat es megkonnyebulunk.

2013. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!