Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanában gyakran vérzik az...

Mostanában gyakran vérzik az orrom, ha elmegyek fül-orr-gégészetre, ott mit tudnak vele csinálni?

Figyelt kérdés

Elég zavaró néha, ha egyetemi előadás közepén elkezd vérezni az orrom és nem is nagyon akar elállni. Most már átszoktam a nagyon gyengéd orrfújásra, mert főként amiatt szokott vérezni.


Csak nem akarok feleslegesen elmenni orvoshoz, mert ha csak tanácsot ad, akkor inkább kihagyom.


2013. márc. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, egy forró tűvel elégetik annak az érnek a falát, amelyik megpattan. És ha ezt is jól tudom, ez fájdalommentes eljárás.
2013. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elégetik az eret ambuláns rendelésen, 5 perc az egész és kész is, nem fog többé vérezni.
2013. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2013. márc. 11. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedjél Rutascorbin tablettát!
2013. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is voltam már vagy háromszor e miatt,de mindig csak azt mondta,hogy szedek C vitamint a nagy faszt már bocsánat,hogy ezt mondom,lehet,hogy a száraz levegő miatt van,lehet az idegesség feszültség miatt is,az erőlködésnél is előszokott fordulni,de ha szeretnéd akkor elégetik azt az eredet amelyik miatt vérezni szokott,de az csak pár évig tart nekem ezt mondták.
2013. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én voltam, írt fel rutascorbint, amit a kismamák is szednek :D plusz emofix nevű kenőcsöt, ezzel kell kenni belülről.
2013. márc. 13. 21:52
 7/7 anonim válasza:
Én is szedtem rutaskorbint háát,nem tudom kíváncsi leszek
2013. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!