Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lett velem? Mitől?

Mi lett velem? Mitől?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmire, rettegek a társaságtól, folyton egyedül akarok lenni, a suliba nem viszek ételt, napi 1x étkezek, HA izlik az étel. Már-már szorongok kisétálni a táblához... Félek az emberektől, mindig ugy érzem, hogy bántani akarnak. Az iskolai folyosó nekem a volóságos Gyehenna

2015. jún. 12. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hetedikes vagy és alkalmi partnereket keresel? Nagyon "humoros". Ha viszont igaz, akkor pedig tényleg nagyon szomorú. És ez esetben értem a szüleid aggodalmát, amiért neten keresel partnereket. Féltenek. Túl sok a szabadidőd.
2015. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért alaklmi, mert nincs kivel beszélgetem, és néha a közösségi forumokon portálokon találok beszélgető társakat. A szüleim meg kegyetlenek, nem féltenek, ha féltenének akkor nem hgyták volna, hogy idáig jussak
2015. jún. 12. 15:29
 13/24 anonim ***** válasza:

De basszus, akkor sem megoldás, hogy ennyi idősen neten keresel alkalmi partnereket... még írod is, hogy nem lesz tőle jobb. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. De ez átmeneti időszak. Nem lesz ez mindig így, hogy a külsőd miatt csúfolnak, ez életkori dolog.

Egy év, és tovább mehetsz egy másik közegbe. Ahol nem ismerik a családodat. Az olyan sggfejeket, akik meg a fogaid miatt csúfolnak, hagyd figyelmen kívül.

Azért jó a harcművészet, mert megtanít arra, hogy bárhogyan is próbál lehúzni a környezeted, Te maradj erős.

2015. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy az alkalmit úgy érted, hogy alkalmi beszélgetőpartner :-))) Akkor oké. Bár valóban inkább "igazi" beszélgetőpartnert kéne találnod. Ezért kéne sulin kívül valami hasznos elfoglaltságot találnod, ahol azért emberek vesznek körül, akikkel megismerkedhetsz, és beszélgethetsz. Sajnos ezek a problémák nem fognak megoldódni attól, hogy idegenekkel beszélgetsz.

Azért javaslom a harcművészetet, vagy a jógát, mert ezek önmagunk és mások elfogadását tanítják... ott olyan közegbe kerülhetsz, ahol nem fognak piszkálni. Sok helyen van ingyenes első alkalom. (Harcművészeteknél van, ahol nagyon szigorúan veszik a dolgokat, az lehet, hogy annyira nem jönne be Neked. De ezért jó az ingyenes próbaalkalom).

2015. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg leszarnak a szüleid, és kegyetlenek... ezt nem tudhatom. Nem ismerem őket, lehet, hogy nagyon önzők. De legalább Te ne szrd le magad! Keresd meg a saját közegedet, ahol elfogadnak.
2015. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
11 évesen megmütöttek daganattal. Addig szerettem volna Karatézni, vagy valami más kinai sportot, esetleg vivni, DE igy már azt sem csinálhatom. Teljesen haszontalan vagyok. Egy porcelán baba, egy vitrinben ülő senki
2015. jún. 12. 15:48
 17/24 anonim ***** válasza:

Mekkora király vagy, hogy ilyen fiatalon sikerrel átvészeltél egy ilyen dolgot!!!! Ha sportolni nem tudsz, még mindig ott vannak a művészetek. A lényeg, hogy hasonló érdeklődési körű emberrel vedd körül magad.

Nem tudom, milyen súlyosságú volt a betegséged, de bizonyos esetekben a jóga hasznos lehet. Egy ismerősöm pajzsmirigydaganat és vastagbél daganat műtétek után kezdett jógázni (orvosi engedéllyel, sőt, orvosi javaslatra). Nemcsak fizikailag erősödött meg, lelkileg is egyenesbe jött.

2015. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sztem még a Thai chi is jó lenne Neked. Ne írd már le magad! Ha Te leírod magad, akkor más is le fog! De ha csak picsogni akarsz a neten, és tenni meg semmit, azt is megteheted, a Te életed.

Sztem erős küzdőszellem lakozhat benned... nem kéne veszni hagyni. Az egészségmegőrzés nevében azt mondanám, a Thai chi vagy a Mediball lenne számodra ideális. Az elfogadó közeg miatt, és azért is, mert amúgy is agyaltál korábban valami kínai harcművészeten. A Mediball Thai chi és Kung fu elemekből építkezik. Egyedül is lehet gyakorolni, de társakkal is.

2015. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mind szép, és jó. De egyik sincs itt a közelemben, és kétlem hogy a szüleim ezt fontosnak tartanák...
2015. jún. 12. 16:16
 20/24 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!