Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Hova lett a...

Mi lehet velem? Hova lett a régi énem?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves fiú vagyok régrbbrn nagyon szerettem eljárni barátokkal lenni stb de mostanában utálom az embereket!Itthon teljesen más vagyok mint pl:szórakozóhelyen! vagy a suliban! Ithon felszabadult vagyok! Míg a suliban visszafogott! pedig a többiekkel sok hülyeséget csináltunk régrn és jól éreztem magam velük de már nem! Pl:mikor elmegyek suliba azt érzem hogy senkivel nem tudok kapcsolatot teremteni mert úgy sem ért meg senki engem!Itthon meg mintha egy másik ember lennék és mintha úgy is gondolnék arra a személyre aki az iskolában "vagyok" kérlrk segítsetek! Mert tudom hogy ez nemjó így próbáltam ellene tennni sokmindent de semmi sem sikerült! És mi lehet ez a betegség? Ha ez betegség!
2011. szept. 7. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán csak más fajta barátokra vágysz...

Akivel tudsz komolyabb dolgokról is beszélgetni, nem csak "hülyülni"?

2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak különb vagy, mint a többi. (Valamiben, valamikben, vagy egyáltalán...) Ez nehéz harc lesz, amennyiben így van.
2011. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érettebbnek érzed magad azoknál, akik körül vesznek. Ezért már nem érzed magad jól közöttük. Teljesen normális jelenség, gyakran érzem ezt... barátkozz idősebbekkel, érezd jól magad, beszélgess sokat a szüleiddel.

Nem betegség. Az is lehet, hogy most lépsz át a kamaszkorból lassan a felnőttkorba, ilyenkor gyakori a vérmérséklet változás. A leírásod viszont érett, értelmes meglátást tükröz.

2011. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21:48

Kb. hány éveseket értesz idősebbek alatt?

2011. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én bátyusok mellett nőttem fel, talán ezért vonzott az idősebb korosztály. Elég az 2-3 év, akik pont előttem jártak már egykét dologban, és rengeteg tapasztalatot merítettem belőlük. Lehet, neked is erre lenne szükséged. Van testvéred? Feltételezem ha igen, fiatalabb.
2011. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szépen a válaszokat! Igen vannak testvéreim és mindketten fiatalabbak nálam!De nemtudom lehet hogy ennek köze van ahoz hogy eddigi barátnőim is idősebbek voltak nálam egy kicsivel! de az utóbbi barátnőm pedig öt évvel volt idősebb!
2011. szept. 8. 10:11
 7/13 anonim ***** válasza:
igen valoszinu erettebb vagy a korodnal, es nem erzed mar jol magad a korodbeliek kozt. mivel idosebb bnoid voltak, igy ez mar biztos. most nincs baratnod? biztos kicsit emiatt erzed magad maganyosnak. nincsen veled semmi gond ez egy ilyen stadium:) elofordul mindenkivel. szerintem.
2011. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ! most nincs barátnőm! és jó erre most gondolnom hogy érettebb vagyok a társaimnál jobb mintha arra gondolnák hogy beteg vagyok!
2011. szept. 11. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert, Ez most hogy jön ide?
2011. szept. 12. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!