Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Hova lett a...

Mi lehet velem? Hova lett a régi énem?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves fiú vagyok régrbbrn nagyon szerettem eljárni barátokkal lenni stb de mostanában utálom az embereket!Itthon teljesen más vagyok mint pl:szórakozóhelyen! vagy a suliban! Ithon felszabadult vagyok! Míg a suliban visszafogott! pedig a többiekkel sok hülyeséget csináltunk régrn és jól éreztem magam velük de már nem! Pl:mikor elmegyek suliba azt érzem hogy senkivel nem tudok kapcsolatot teremteni mert úgy sem ért meg senki engem!Itthon meg mintha egy másik ember lennék és mintha úgy is gondolnék arra a személyre aki az iskolában "vagyok" kérlrk segítsetek! Mert tudom hogy ez nemjó így próbáltam ellene tennni sokmindent de semmi sem sikerült! És mi lehet ez a betegség? Ha ez betegség!
2011. szept. 7. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak próbálok ismerkedni. xD

De vedd úgy, hogy nem kérdeztem semmit. :P

2011. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké egyébként Miskolci vagyok!
2011. szept. 13. 15:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Én budapesti...
2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!