Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan adjam önmagamat?

Hogyan adjam önmagamat?

Figyelt kérdés

pl. olyannak akit még nem ismerek igazán...

Egyszerűen úgy érzem, hogy mindig vmi jópofizó szerepet veszek föl, ami nem is én vagyok! Vagy ez normális pl. elős randin? Elegem van már ebből nagyon.


2010. jan. 4. 10:33
 1/10 A kérdező kommentje:
segítsetek :(
2010. jan. 4. 10:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
első randin normális, még a másodikon is. később úgyis változni fog
2010. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nálam nem csak első randin van, és nemcsak pasizásnál, alap emberi kapcsolatoknál. Mintha nem lenne elég önbizalmam önmagamat adni. De idegesítő!
2010. jan. 4. 10:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki nem érzi ezt, az valószínű nem is érti.
2010. jan. 4. 10:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

énis így vagyok ezzel:( nekem mondjuk jó adag önbizalomhiányom van és szerintem azért...:(van amikor összevissza beszélek, de van amikor úgy leblokkolok, hogy semmi értelmesen nem tudok mondani...megértelek:)pedig tudom én is magamról, hogy más vagyok pl. olyanokkal, akiket ezer éve ismerek.....:S esetleg próbálj meg arra gondolni, ha pl. találkozol vkivel, hogy "ő is csak egy ember, nem lesz semmi gond, ezer éve ismerem":)tudom, hogy nem könnyű...:)

sok sikert:)

2010. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olyan kilátástalannak tűnik a helyzet. Kéne hogy legyen egy alap énem, amit rögtön "odatudok tenni", de úgy érzem ez csak azoknál van meg akiket rég ismerek. A többiekkel nem is tudom, hogy viselkedjek. Hogy lesz így valaha normális kapcsolatom, ha ez nem múlik el? ...
2010. jan. 4. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
el fog múlni hidd el:)csak lehet, hogy egy kis idő kell hozzá...a türelem rózsát terem, légy türelmes magadhoz:)sok olyan ember mesélt már nekem, akiknek önbizalomhiányuk volt, nem mertek kezdeményezni, nem tudtak ismerkedni, nem voltak barátaik és egyszer csak egy új környezetbe kerültek és elmúltak a gátlásaik:)olyan nincs, hogy ne múlna el, nyugi:)én is ebben reménykedem:)fel a fejjel:)
2010. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Rövid válasz: SEHOGY
2010. jan. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok!

Ha gondolod, randizhatnánk, és akkor együtt adjuk nem önmagunkat, én mondjuk leszek Kid Rock, te pedig légy Pamela Anderson!

18/fiú

2010. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És mind a ketten 20 évesek legyünk
2010. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!