Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem találom meg önmagamat?

Miért nem találom meg önmagamat?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva. Már lassan azt sem tudom ki vagyok. Nem ismerem magam. Egyszerűen nem tudom kiismerni. Egyfelől bizonytalan, másik felől pedig erősnek érzem magam olykor. Van amikor elillan ez az érzés és olyan mintha megint egy teljesen más én jönne elő. Nem értem miért van ez. Segítsetek. Nekem ez annyira rossz. Légyszíves adjatok tanácsot!
2010. nov. 6. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs!:)

Dettó ugyanígy érzek én is,és nem tudom mit tegyek.Valaki igazán adhatna tanácsot:(

2010. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez az identitáskeresés:)

majd ha idősebb leszel elmúlik...msot úgy tudsz rajta segíteni ha találsz valamit ami érdekel, és belefekteted az energiád...egy hobbi, sport, valami. olvashatsz önismereti könyveket, spzichológia, hasznos tud lenni és leköt ha érdekel, deo lyan nagyon nem tudsz velem it csinálni....minden tinédzser átéli ezt...

2010. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. A tinédzser korból szerintem már kezdek kinőni. Lehet az is közrejátszik ebben az egészben, hogy lelkileg egyáltalán nem vagyok erős. Próbálok változtatni, de nem megy. Körülöttem lévő embereknek nincs hasonló problémájuk, és én is szeretnék végre úgy viszonyulni a dolgokhoz mint ők. Próbáltam különböző dolgokkal foglalkozni ami érdekel, de az sem sokáig köt le és utána megint ugyan ez van. "Na akkor most ki is vagy te igazán?" A legrosszabb pedig az, hogy így csak a nagy semmit látom, ürességet. A zene némileg van hogy segít. De az is olyan ha meghallgatok egy számot, akkor teljesen másnak érzem megint magam, kis idő múlva elmúlik. 1-2 nap és megint elveszve érzem magam. Sajnos nálam ez így működik.
2010. nov. 6. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
erről szól a pszichológus
2010. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyébként úgy hívják a folyamatot, amin keresztülmész, hogy identitáskrízis. És az identitásállapotod jelenleg a moratórium.


[link]


a végefelé...

2010. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Na akkor most ki is vagy te igazán?"

hát ez az. még bőven a serdülőkorban vagy 17 éveesen. Van aki ilyenkorra tlaál valamit ami leköti, van aki nem.

kb 21 éves kortól kezdődik az ifjúfelnőtt kor...akkor már kevesebb az ilyen probléma, persze egyénfüggő.

2010. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!