Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önmagamat adjam vagy v mi mást?

Önmagamat adjam vagy v mi mást?

Figyelt kérdés
Állandóan önmagamat adom,mást sem csinálok,de azt mondják hogy túl komoly vagyok,akkor most ne adjam önmagamat?
2011. márc. 27. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:

De, azt mondják mindenhol, hogy add önmagad... de akkor miért nem találsz senkit? Mert már túl sokat adsz magadból? De hiszen ez vagy te... akkor meg?

Érthetetlen, és érthető is egyben. Hazudnak, hogy add önmagad, közben meg azt várják el, hogy zárd mélyre az éned, és élj hazugságban... de mire jó ez? Így hogy lehet élni? S ki az akkor, aki igazat mond?

2011. márc. 27. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, azzal hogy túl komolynak tartanak, azt is értik alatta, mintha túl komolyan vennéd önmagad, nem tudsz ellazulni, feszült vagy, zárkózott, nem tudsz megnyílni, felszabadulni, egyszerűen jól érezni magad.
2011. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez az élet. Én is szoktam ilyeneken gondolkodni,de mindig rájövök,hogy jobb ha kicsit lazábban áll az ember ezekhez a dolgokhoz. Illetve hogy ha már ilyeneken kell agyalnod,akkor rossz,azaz más társaságba keveredtél,mert szerintem ha olyanokkal beszél az ember akikkel hasonló humorú, korú és gondolkozású,akkor szép az élet. Node nehéz ilyen emberkéket találni. És ezért nehéz ez az élet...

(:

...de egy jól időzített smile minden gondot elűz!

2011. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eltudok lazulni,és fel is tudok szabadulni!
2011. márc. 27. 17:21
 5/5 A kérdező kommentje:

...de egy jól időzített smile minden gondot elűz!

EZ TETTSZIK NAGYON!!! TALÁN OLVASOL A GONDOLATAIMBAN?

RÉGEBBEN ÁLLANDÓAN MSN-EZTEM ÉS OLYAN KÜLÖNLEGES SMILEAIM VOLTAK HOGY TÉNYLEG..:) EZEKRE VOLTAM RÁKKATANVA..

2011. márc. 27. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!