Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt más is, aki gondol...

Sesshi kérdése:

Van itt más is, aki gondol öngyilkosságra? Vagy én vagyok az egyetlen, akinek kb. minden nap ez jár a fejében?

Figyelt kérdés
biztos van valami értelme az életnek, csak én nem tudom mi ... de gondolom nem a nincstelenség, amiben én élek

2014. ápr. 3. 03:18
1 2
 11/14 anonim válasza:

Meg ne próbáld vagdosni magad! Attól semmi nem lesz jobb. Ahelyett, hogy elkerülnéd a problémáidat, nézz szembe velük. A sportolás tényleg jó ötlet.

Amúgy hány éves vagy?

2014. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, sőt, szerintem minden igazán inteligens embert ez zavarhatja, hogy nincs értelem. Legalább 12 éves korom óta zavar ez, azóta etetem magamat, hogy na hátha rájövök valamire, találok valamit ami jobb a halálnál, hiába járok filozófiára egyetemen, egyszerűen nincs.
2014. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem is..
2014. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!