Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a pánikbete...

Ki lehet gyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 11:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Igen,kilehet. Én már szerencsére a végénél járok :))

Sok sikert!

2010. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

utlsó válaszolónak,


hogyan sikerült? gyógyszerel v nélkül??

légyszi segíts köszi

2010. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
rám elöször 13 évesen jöhetett/jött...nagyon szar érzés sohase akarjátok megtudni nekem egy dolog váltotta ki mégpedig apám barátnője....soha nem emlitettem senkinek emrt ugy voltam vele majd elmulik hála istenek de lekopogom elmult....néha probálkozna vissza jönni de erős akarattal és egy kis odafigyeléssel ugy hiszem lelehet gyürni a bestiát!
2010. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban jelentkeztek először. Teljesen tudatlan voltam, nemtudtam mi történik velem. Vert a víz, szorított a mellkasom, féltem. Azthittem szívrohamom van vagy valami. Nem mertem elmondani senkinek jóideg de mikor már elviselhetetlen volt mondtam édesanyámnak hogy vigyen el EGK-ra. A szivem teljesen egészséges volt. A doki elmagyarázta hogy ezek a tünetek lehetnek pánikbetegség tünetei. Otthon utánaolvastam mi az a pánikbetegség és teljesen megnyugodtam, megértettem hogy csak pszichésen generálom és nem dobom fel a talpam a következő rohamnál, na onnantól fogva nem is jött egy se. Most 22 vagyok és telljesen egészséges. Egyszóval AZT KELL ELHINNI HOGY CSAK AZ AGYAD PRÓBÁL VELED SZÓRAKOZNI DE TE VAGY A FŐNÖK. Ha elhiszed, meggyógyultál.
2010. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
MAGÁTÓL RENDBE JÖN IDŐVEL!HA FOLYAMATOS STRESSZBEN ÉLSZ/BOLDOGTALANSÁGBAN MEGMARAD EZ AZ ÁLLAPOT!HA MEGNYUGSZOL SOKAT PIHENSZ KELLEMES DOLGOKKAL TÖLTÖD HUZAMOSABB IDEIG AZ ÉLETEDET FOKOZATOSAN LASSAN MEGGYÓGYULSZ!!!SEX IS SOKAT SEGÍT+MOZGÁS!GYÓGYSZEREKET FELEJTSD EL! HACSAKNEM ERŐS ROHAMAID IS VANNAK...
2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez ismerősöm szövetséget kötött a Sátánnal és úgy gyógyult meg a pánikbetegségből!!!!
2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jujj utolsó!:S

No a lényeg én 8 éve vagyok pánikbeteg,és nálam az emberek váltják ki,a tömeg. Annyira rosszul tudok lenni,amikor emberek közé kell járnom,h szédülök,hányinger,remegés,de izzadok mellette,fáj a fejem,a gyomrom. Szóval iszonyú.Épp emiatt alig vártam h otthagyhassam a sulit. (nagykorúság)

2010. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!