Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségböl szerintetek...

Pánikbetegségböl szerintetek ki lehet gyógyulni? Van ötletetek? Kérem, csak hozzá értők irjanak

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem tudom! De én nagyon értek hozzá...zsibadok, fuldoklok bizsergek mintha kést döfnének a melkasomba és bizsereg az ujjam vége ha pánikrohamot kapok!
2010. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van egy gelsemium nevű homeopátiás szer,ez feszültség és szorongás csökkentő. Vény nélkül kapható,kb 500 Ft egy kis dobozka,és 5 golyó egy adag.(kb 20 adag van benne) Amikor úgy érzed,hogy kezdesz rosszul lenni,bekapsz 5-10 golyócskát máris jobban leszel tőle. Próbáld ki,nekem segített!
2010. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Szia! Nekem sikerült. Azt mondom Neked, hogy nem vagy beteg. Ez nem betegség, hanem egy állapot, vagy egy időszak az életedben. Pszichológus segítségével mindent meg lehet változtatni, gyógyszermentesen. Nekem egy évembe telt, de már csak rossz emlék. Kisöpörtem az életemet. Kitartást kívánok!

M.

2010. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én öerőből kigyógyultam, pedig elég durva rohamaim voltak. kétszer be is vittek az ügyeletre mert fulladtam. zsibbadt a bal karom. azt hittem meghalok. akkor még nem tudtam hogy pánikbeteg vagyok. kivizsgáltak semmi szervi bajt nem találtak, akkor az orvosom azt modta hogy valószínű pánikbeteg vagyok és felírt Xanaxot.elkezdtem szedni és tényleg nem voltak már durva rohamaim. na akkor eldöntöttem, hogy nem fogok gyógyszereken élni, hiszen én okozom ezeket a rohamokat magamnak (persze nem tudatosan) úgy csináltam hogy mikor éreztem hogy kezdődik a roham, akkor ledőltem és elkezdtem nyugodtan lassan lélegezni és ismételgettem hogy nincs semmi bajom.. persze eleinte nagyon nehéz volt ,volt hogy fél xanaxot még így is be kellett venni, de hatott a módszer. később már teljesen gyógyszer nélkül ment, és utána teljesen el is múltak a rohamok. ez kb 8 éve volt, azóta semmi bajom. még annyit hogy elkezdtem jógázni és sportolni. nekem ez is rengeteget segített.
2010. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én viszont nem tudok gyógyszer nélkül lenni. Napi fél szem citagen és fél szem frontin.Öt éve keződött 200 fölötti vérnyomással.Azután nagyon eldurvult, volt hogy naponta 2-3 alkalommal is felugrott a vérnyomásom. Ezzel az adaggal tudom kordában tartani a pánikbetegségemet.
2010. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nekem pár hete kezdődött ez az egész... 1 este füvet szívtam egyedül a szobámban. Kb. a cigi felénél jártam, amikor kezdtem magam rosszúl érezni. Elkezdtem zsibbadni és halálfélelem jött rám. 5 percenként a fürdőbe mentem, hogy megmosakodjam hideg vízben. Néha kicsit elmúlt az érzés, enyhéb lett, de aztán újra vissza jött. Nem bírtam a szobámban lenni, aztán már az udvarra mentem ki a hidegre. Úgy éreztem attól jobb. Ez az egész este így ment... aztán pár nap múlva újra rámjött és akkor ílyedtem meg igazán, mivel nem szívtam füvet. 1 grammot sem. Mivel nem szoktam folyamat füvezni, csak néha néha, így akkor azt hittem, attól van. De nem így volt. Már fű nélkül is éreztem magam ugyan olyan szarul. Halálfélelem, zsibbadás, reszketés és ami még nagyon rossz az az állandó hülye gondolatok... Voltam orvosnál. Kb. 1 hete nyugtató gyógyszert szedek szívre, meg ilyesmi. Kicsit még rám szokott törni ez az egész, de nyugtatom magam, hogy én nem vagyok beteg. Nekem semmi bajom. Tudom, hogy csak magam segíthetek ezen, de szerintem még túl korai, hogy gyógyszer nélkül is kipróbáljam. Még nem igazán merem :)
2010. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 13:42-es!

nemtudod véletlenül ennek a szernek az összetevöit?Már eléggé félek,mert a háziorvosom seropram-ot irt,ami 2hónapja úgy kiütött,1db-ot vettem be!hogy mentöt kellett hívni..most napi Fél 0.25 xanax-al vagyok tünetmentes,de szeretném ezt is elhagyni.És köszönöm,tudja az ember,hogy nem hal bele,de olyankor elég nehéz ezt elhinni..

2010. nov. 18. 15:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Én voltam pánikbeteg. Ki lehet gyógyulni belőle. nekem gyógyszerrel ment csak, az utcára se tudtam kimenni, de a gyógyszerrel és rengeteg akaraterővel le lehet győzni.
2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A frontin betegtájékoztatójában benne van, hogy ne hagyd el előbb a szedését, ha jól érzed magad, mert visszaeshetsz. Akkor hagyd abba, ha az orvosod azt mondja, ő tudja, hogyha egy bizonyos ideig tünetmentes vagy, abbahagyhatod.

Én próbáltam a homeopátiás szereket és csak átment rajtam a roham, mástól is hallottam, hogy semmit nem használt neki.

Szedd amig az orvosod javasolja.


Egy gyógyult pánikbeteg

2010. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szia! Ki lehet. Anyukám is beteg volt. Volt, hogy az utcára nem tudott egyedül se kimenni. Eltartott egy ideig (talán 3 év) és sikerült neki. El kell menni pszichológushoz, ő tud általában segíteni.
2010. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!