Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a pszicholó...

Miért csinálja ezt a pszichológusom?

Figyelt kérdés
A lelki problémáim a középiskolához kötődtek. Most hogy végeztem, már sokkal jobban vagyok. A pszichológusomhoz 1 évig jártam/járok. Eddig mindig nagyon előzékeny volt, nem tartotta magát az időhöz, csomó gyakorlatot akart velem csinálni, és elég olcsón elvállalt, meg azt hiszem meg is kedvelt. Viszont jobban vagyok, ráadásul kimegyek külföldre ebben a hónapban. Amikor korábban említettem ezt neki, akkor eléggé tiltakozott, amióta pedig ez biztosság vált azt mondta, hogy ritkítanunk kéne és megemelte az árat is, ráadásul állandóan nézi az időt. Mondta, hogy adjam majd meg az e-mail címemet (tehát elvileg érdeklem) és tényleg nincs már rá igazán szükségem, csak ez olyan fura elintézése a dolognak szerintem. Akkor mért nem zártuk le azonnal és mi értelme volt árat emelnie erre a pár alkalomra? Gondolhatnám, hogy még le akar gombolni rólam amennyit csak tud, amíg itthon vagyok, de nem ilyennek ismertem meg. Ráadásul anyát is állandóan hívogatja hogy mennyivel tartozik neki és elvileg velem már megbeszélte, nekem meg azt mondja, hogy anyával megbeszélte, de ő azt mondta, hogy úgyis el fogja felejteni ezért beszélje meg velem. ANya pedig valóban nem emlékszik, de lehet hogy nincs is mire. Ismerős valakinek a helyzet? Mi ez?
2009. szept. 1. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazabol ezt O tudja...

En meg egyszer elmennek hozza, atan errol is lehet beszelni...

foleg ha joba lettetek, es segitett Neked.

De ha ennyire anyagias akkor hagyd...en pszichot vegzek es el sem tudom kepzelni, hogy most lehuzzak valakirol minel tobb penzt:(

ugyanbiza mennyit fizettel neki?

Magan?

2009. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egy felnőtt pszichológus így viselkedik , avagy anyudat hívja , hogy mennyi pénzzel lógsz szerinte ,és mellébeszél akkor az maga is pszichológust igényelne.

De szerintem irreális dolgokról írtál, mert nem életszerű...magánpszichológus középiskolai problémákra....hajhajj...xD

2009. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ismerős ismerőse.... eddig 3000/alkalom, ami gyakran 2 óra lett és nem számolt fel plusz pénzt, most meg 6000... próbááltam valami ilyesmiről beszélni vele, de látszólag minden happy. Tényleg jóban lettünk, mert mesélt a fiáról sokat, meg a munkáiról..... az egyetemről ezért nem értem....
2009. szept. 1. 13:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából lógtam nagyon sokat, úgyhogy az iskola pszichológus aligha segíthetett volna, mert ugye nem voltam az iskolában, a nő pedig fiatalkorúak büntetőintézetében dolgozik és odajártam hozzá, szóval én egy kis színt vittem az életébe, mert amúgy nem ezzel foglalkozik
2009. szept. 1. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kapkodónak, határozatlanak, és nem egyértelműen egyenesnek tűnik. Ugyanis akkor nem itt tennéd fel a kérdéseidet, hanem már ő tisztázta volna veled ezeket, nem hagyva téged kétségek között. Ezért lehet, hogy személyét tekintve szimpatikus, kedves ember, de szakemberként kifogásolható a hozzáállása. Talán nem is baj, hogy végetér a terápia vele, nem volna szerencsés még jobban kötődnöd hozzá.
2009. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért fura ez nekem, mert (és ez szerintem minden kapcsolatban így van) ha változtatunk valamin, akkor azt megindokoljuk nem? Mindegy hogy anyagiakról van szó. A ritkítással meg az a gondom, hogy eddig ő ragaszkodott minél több találkozóhoz és nyilán nem a pénz miatt, mert mint mondtam, előzékeny volt végig. Amúgy meg az érettségi időszak alatt már mindegy hogy lógok-e és addigra már sokkal jobban voltam. Az a fura érzésem van amúgy, hogy ez valamilyen módon a külföldi úthoz/dolgozáshoz kötődik..... lehet hogy ő is kiakart anno menni, csak akkoriban nem lehetett és most egy kis ellenszenvet érez? nem is tudom, de tényleg fura, azért kérdezem meg mert anya ma nagyon kiakadt és ő se érti
2009. szept. 1. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de eszembe jutott valami. Lehet, hogy kicsit megsértődött, hogy elmész külföldre, és ezzel te magad nyilvánítottad ki neki, hogy már nincs rá akkora szükséged. Ez lehet, hogy hülyeség, de a pszichológusok is emberek, és nekik is van pszichéjük, ami néha kicsit bután tud viselkedni. De nem ismerem teljesen a helyzetedet, emiatt lehet, hogy baromság amit írtam, de az is lehet, hogy van benne valami, ezt meg te tudod eldönteni.
2009. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!