Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felébresszem, ha ezeket...

Felébresszem, ha ezeket csinálja alvás közben?

Figyelt kérdés

A barátommal átlagban heti kétszer alszom együtt, és szinte minden ilyen alkalommal előjönnek nála ezek a dolgok (ő szinte mindig korábban elalszik, ezért látom/hallom).

Alvás közben gyakran csinál úgy, mintha csámcsogna, nem a fogát csikorgatja hanem tényleg csámcsogásra hasonlít a legjobban a hang, a száját is úgy mozgatja ilyenkor, mintha enne. Ezen kívül gyakran motyog álmában, vagy nem is motyog hanem teljes mondatokat mond, de nincs sok értelme. Valamint sokszor észreveszem hogy minden levegővételnél nyög egy kicsit, mintha panaszosan nyöszörögne. Ezek a hangok engem eléggé zavarnak és miatta is aggódom, hogy mi miatt csinálhatja ezeket. Mint mondtam szinte minden éjjel előfordul ha velem alszik, és éjszaka többször is, sokszor erre ébredek fel.


Néha felébresztem és akkor abbahagyja (legalábbis egy időre) , de sokszor meg ha felébresztem az éjszaka közepén, akkor nehezen alszik vissza és reggel fáradt. Viszont így meg engem zavarnak ezek a hangok...


2010. aug. 24. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 20 éves a barátom
2010. aug. 24. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:

az én barátom is dumál alvás közben. néha meg is ijedek, mert egyszer azt mondta, h hozzátok a fegyvereket! :D


mondd el neki ezeket, hátha rájön, mitől van.

2010. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet viszont, ha ő aludna el előbb, akkor ő írna ide...
2010. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csamcsogas a normalis, sok ember csinalja meg:)
2010. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!