Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom (pánikbeteg...

Lehet valami bajom (pánikbetegség+alkohol)?

Figyelt kérdés

Kezdő pánikbeteg vagyok 1,5 hónapja derült ki kb. Nem ittam életemben még, csak alkoholmentes sört. Viszont voltam ma házibuliban, ittam egy boroskólát (fele-fele) és egy pici házi pálinkát energiaitallal. Frontit szedek.


18l



2012. aug. 29. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos a tájékoztató papíron is rajt van, hogy nem kéne, de szerintem néha egy kicsi nem árt,

olyan 1-2 dl vodka után kicsit furán éreztem magam, amikor gyógyszert szedtem mellette, de az biztos a vodka miatt volt

meg csomót forraltboroztunk, amiről nem mondtam le pár "Frontin" miatt

2012. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor 1,5 hónapos pánikbeteg voltam eszembe nem jutott volna, hogy igyak. Az energiaital alkohollal eleve nem ajánlott, főleg ha még életedben nem ittál. a Frontin pedig nyugtató amire semmiképp nem innék. A frontin mellé nem szedsz valamit? Szerintem ne szedd rendszeresen ha nincs mellé antidepid, csak akkor ha érzed, hogy szükséged van rá, így ihatsz is amikor akarsz. Feltételezem ha itt kerdezősködsz akkor semmi bajod nem lett, de nem kéne hozzá szokni! :)
2012. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12:00 után keltem nem sokkal, és most olyan, mintha a fejemben lötyögne az agyam, de amúgy nem vészes, jól vagyok
2012. aug. 30. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ihatsz, csak ne energia italt! Az nagyon nem fasza pánikbetegségre.
2012. szept. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!