Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem irónikus kicsit, hogy...

Nem irónikus kicsit, hogy genaralizált szorongásom (1éve) van (most lehet még pánikbetegség is), és helyettem anyáék járatják az agyukat azon, hogy más a bajom? Nem könnyű így kilábalni :-P. Ha minent kivizsgálnának se lennének nyugodtak.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
és ebben mi a kérdés?
2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy igyekszel gyógyulni, tényleg járj el a kezelésekre. Cserébe meg ne stresszeljenek.
2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szorongásos tünetektől megijed a környezet. Sokszor ezért nem jutnak megfelelő kezeléshez, mert a család "reménykedik" a testi bajban, ami valami gyógyszerrel hipp-hopp meggyógyul.A hullámzó lefolyást és azt, hogy nekünk is változnunk kell nehezen nyeljük le mi szülők.

Igenis van ilyen betegség, inkább ebből "képezzék" magukat és legyenek támogatóak.

Neked mielőbbi teljes megbírkózást és jó egészséget kívánok!

2012. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kezelésekkel az a baj, hogy tarápiára nincs keret (vagyis nehéz lenne a családnak tuti), a gyógyszertől meg tartok kicsit.

Anyáék már mindenféle súlyos bajban gondolkoznak, pedig most, hogy kijött rajtam látom, hogy régebben neki is voltak ilyen problémái. Akkor mindig azt hitte valami testi probléma, de csak ha idegeskedett akkor jött ki rajta.

Meg az is probléma, hogy azt hiszek kamu az egész (mármint a szorongás), és csupán annyival megszüntethetó, hogy nem rágódok a dolgokon annyit. De ezt már próbáltam ... amit elértem annyi lett, hogy kialakítottam egy felszíní "ént", ami alatt ott sorakozik a sok rosz kitörésre várva, SZóval lehet, hogy nem godnolok rájuk, de ugyanúgy jelen vannak :P.

Utolsó: Neked a gyarmekednek van hasonló problémája?

2012. aug. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!