Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul esik, hogy nem keres...

Rosszul esik, hogy nem keres a pszichiáter, milyen baromság ez?

Figyelt kérdés

Nagyon padlón voltam sokáig, pszichiáternél jártam, gyógyszert szedtem, de igazán alig beszéltem valamit, minden bennem maradt. A doki egy intenzív terápiát javasolt, majd a az utolsó alkalomat, amit megbeszéltünk e-mailen keresztül lemondtam. Ő nem kérdezte miért, megyek-e legközelebb, csak köszönte, hogy időben szóltam.

Én meg olyan debil vagyok, hogy teljesen kiborultam, hogy felőle is akár kinyírhatnám magam.

Tudom, hogy oltári nagy baromság, mégis ettől még elveszettebbnek érzem magam, hallottatok már ti ekkora marhaságot?


2012. aug. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 30. 14:52
 32/42 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!

Kedves kérdező! A pszichiáter orvos. Neki az a dolga, hogy megállapítsa a betegséget, adjon rá gyógyszert, és ellenőrizzen időnként. A lelki segítségre meg ott a plébánia ( ingyenes), vagy a fizetős pszichológus. Egy sebésztől sem várhatod el, hogy a gipszelés mellé még meg is hallgassa a bánatodat.

Egy bányamentő.

2012. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Az addig oké, de azt nem értem, hogy felírja a nyugtatót pl, ami rendesen ki is üt, de attól még a probléma nem oldódik meg... :S

Ez olyan, mintha csak felírnák a fájdalomcsillapítót, de a beteg szervet nem kezelnék, csak a tüneteket...

2012. aug. 30. 15:36
 34/42 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz!

A pszichiáter a gyógyszerét nem a bánatodra adja, hanem a beteg agyadra. És ha az meggyógyul, akkor maga fogja megoldani a problémáit. Tudtál követni? A legtöbb pszichiátriai tünet azért jön létre, mert az agy valami folytonos bántástól sérül. Úgy mint amikor valaki rákot kap, mert elpiszkálja a sebét. Nem a piszkálást fogják meggyógyítani rajta, hanem a sebét. És ha nem fogja ujra piszkálni, akkor meggyógyult.

2012. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"de attól még a probléma nem oldódik meg... :S"


Miért, te azt várod, hogy a problémádat is az orvos oldja meg? Adjon neked lakást, pénzt, boldogságot? Jó férjet, feleséget, gyerekeket, csokinyuszit.


És te mit csinálsz?

2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a bajom, hogy nincs lakásom, férjem feleségem, gyerekem csokinyuszim...
2012. aug. 31. 09:01
 37/42 A kérdező kommentje:
Hanem sokkal inkább az többek között, hogy egyszerűen nem tanultam meg az emberekkel kapcsolatot kialakítani, rettegek , bezárkózom, és a gyógyszer nyilván nem fog arra megtanítani, hogy törjek ki ebből a teljes elszigeteltségből...
2012. aug. 31. 09:02
 38/42 anonim ***** válasza:

az ilyen bajokra jó a tündérhegy pl.

[link]

2012. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, mindenképpen megnézem! :)
2012. aug. 31. 19:34
 40/42 anonim ***** válasza:

fel kell hivni öket, hogy mennél, mi a panaszod

adnak egy szombati idöpontot

majd megmondják mikor menj be

nagyon jók a szakemberek ott!

2012. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!