Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul esik, hogy nem keres...

Rosszul esik, hogy nem keres a pszichiáter, milyen baromság ez?

Figyelt kérdés

Nagyon padlón voltam sokáig, pszichiáternél jártam, gyógyszert szedtem, de igazán alig beszéltem valamit, minden bennem maradt. A doki egy intenzív terápiát javasolt, majd a az utolsó alkalomat, amit megbeszéltünk e-mailen keresztül lemondtam. Ő nem kérdezte miért, megyek-e legközelebb, csak köszönte, hogy időben szóltam.

Én meg olyan debil vagyok, hogy teljesen kiborultam, hogy felőle is akár kinyírhatnám magam.

Tudom, hogy oltári nagy baromság, mégis ettől még elveszettebbnek érzem magam, hallottatok már ti ekkora marhaságot?


2012. aug. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Hát, hallod, tényleg megkérdezhette volna, hogy mi van veled. Ha már itt tartunk; hogy vagy?
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Szarul, semmi nem változott, továbbra is a földalákerülésemért dolgozom.

De nem bébiszitter ő, hogy nyomon kövessen, nem? Felnőtt vagyok már (jogilag), ha nem küzdök a segítségért, akkor nem az ő dolga, hogy engem istápolgasson, mi? :S

2012. aug. 15. 21:30
 3/42 anonim ***** válasza:
én szerintem ez nem hülyeség. Legalábbis én is beleestem ugyanebbe, csak pszichológussal. Mindig másnap szokott válaszolni, most meg öt napig nem írt, én meg totál ki voltam borulva. Tőle várom a segítséget, mással nem is nagyon beszélgetek olyasmiről, amiről vele, és nagyon számítottam legalább egy válaszra tőle. Ő most az egyik legfontosabb ember az életemben kb. Benne nagyon megbízom, és nagyon bízom. Aztán végülis nála kiderült, hogy nem is látta addig a levelem., szóval szerencsére megoldódott. De tényleg szörnyű öt nap volt, amig nem írt..
2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Ő csak a "dílered" és lesz.rja, hogy mit kezdesz magaddal.
2012. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam írni, hogy sokkal jobb a TB-s pszichiáter. Megvizsgál, felírja a gyógyszeredet, és mehetsz isten hírével. Vagy betartod amit rendel, vagy megesznek a farkasok. Itt meg rinyálsz, hogy nem siratott meg. Gondolja, úgyis visszamész hozzá, mert tudja, hogy nem vagy jól.
2012. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
A fogorvosod se fog keresni, hogy hadd húzza már ki a fogad, nem?
2012. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

De ez TB-s! ÉS ez az+ A Fogorvos sem hívogat, hogy menjek már! És mégis ilyen elcseszett nyomorék vagyok, hogy a pszichiáter után bőgök, hogy miért nem aggódik értem :D

Holott rohadt sok dolga van, azon kívül az a normális, hogy le se sz*r. És mégis rosszul esik. Egy állat vagyok... :D

2012. aug. 16. 00:01
 8/42 anonim ***** válasza:

Ez nem baromság. Nagyon bizonytalan és befolyásolható vagy.. minek győzködöd magad, hogy még Te vagy a hülye, amiért rosszul esik, hogy nem aggódik érted a pszichiátered?! Teljesen jogos. Intenzív terápiát javasolt, tehát látta, hogy bajban vagy, valamennyire meg is ismert, segítséget nyújtott. Kutya kötelessége lett volna érdeklődni, hogy miért nem jössz, és mi van.

Ez nem fogorvos. Lelkiismeretes doki biztos ott is érdeklődik, ha eltűnsz egy kezelés közepén, de ott mondhatni tudod, ha hülyeséget csinálsz és esetleg kirohadnak a fogaid. De egy mentális problémával küzdő ember, ha felnőttkorú ha nem, nagyobb fokú odafigyelésre szorul.

2012. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2012. aug. 16. 17:02
 10/42 anonim ***** válasza:

"De nem bébiszitter ő, hogy nyomon kövessen, nem? Felnőtt vagyok már (jogilag), ha nem küzdök a segítségért, akkor nem az ő dolga, hogy engem istápolgasson, mi?"


Így van, jól látod a helyzetet. Aki maga nem akarja, azon a Jóisten sem tud segíteni.

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!